PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810167}

Joker

8,3 322 887
ocen
8,3 10 1 322887
7,0 63
oceny krytyków
Joker
powrót do forum filmu Joker

Wszyscy żyją i wychwalają ten film jakby był nie wiadomo jak dobry, a jest on po prostu przeciętny. Ten film próbuje opowiedzieć o wszystkim a tak naprawdę jest o niczym, każdy problem który jest tam poruszany jest dosłownie tylko liźnięty i nie wnosi nic do filmu. Wiele wątków jest niepotrzebnych, a niektóre sceny robione są tylko dla nawiązań.

Kolejną bolączką tego filmu jest to że reżyser uważa odbiorców za idiotów i jak chce coś pokazać to robi to bardzo grubą kredką żeby nie było wątpliwości, co jest naprawdę męczące i irytujące.

Żeby nie było film ten ma swoje mocne strony, chodzi mi tu głównie o zdjęcia i grę aktorską głównego aktora.

Są po prostu filmy lepsze tylko nie mają takiego rozgłosu...

ocenił(a) film na 8
agrutko

W takim razie polecam filmy pana Vegi, na nich wszystko jest czarno na białym, powiedzianer wprost i nie trzeba przy tych filmach mysleć (czyli tak jak zapewne lubisz spędzać wolny czas - bez myślenia)

ocenił(a) film na 9
mippek

Ale mi doj3bałeś.

ocenił(a) film na 8
agrutko

Mam nadzieję, że dało do myślenia. Choć pewnie wolisz, żeby nie ;D

Bobathicc

Tak z ciekawości sprawdziłem jakie dawałeś oceny. 10 dla nienawistnej ósemki i ogólnie wysoko dla filmów Tatantino. I ty fanboju masz czelność krytykować sceny że są przerysowane czy narysowane grubą kreską?

ocenił(a) film na 4
Darq85

Filmy tarantino nie traktują siebie w stu procentach poważnie i sceny które są malowane „gruba kredka” są po prostu zabawne i dlatego je lubię bo po prostu mnie takie rzeczy bawią. Joker zaś traktuje siebie jako film, który ma odmienić społeczeństwo, uważa się za baaardzo poważny i głęboki film, wiec nie wydaje mi się że można te filmy ze sobą porównywać.

Bobathicc

czyli po prostu Joker nie przypadł ci do gustu bo było za mało zabawnych scen. A z tą oceną "traktuje siebie" to bardzo się mylisz. Pewnie nawet nie wpadłeś na to że jest to zwykły reboot Batmana. Tyle tylko że zrobiony lepiej niż większość filmów z serii.

ocenił(a) film na 10
Darq85

On nigdy tego nie zrozumie. Wracaj do kapitalistycznego świata i płytkich filmów marvela. Takie preblemy jak uochdźcy, tolerancja widać są zbyt wielkie na twoje pojmowanie.

użytkownik usunięty
Darq85

Szkoda, że Twoje myślenie jest bardzo proste i idziesz z falą. Użyj czasami mózgu i pomyśl po swojemu, a nie tak jak każe Ci ogół. ;)

ocenił(a) film na 8
Darq85

Przecież Tarantino kręci filmy pół żartem-pół serio, to zupełnie inne kino, człowieku. To tak jakby teatr porównywać do opery: "Dałem 4/10 bo za mało śpiewali..."

ocenił(a) film na 4
Bobathicc

Zgadzam się z Tobą. Do filmu podeszłam z dużą dawką entuzjazmu, bo znajomi chwalili... Spodziewałam się czegoś innego, niestety film jest mocno przytłaczający. Przedstawienie zbrodni jako "lekarstwa" na problemy psychiczne, kłopoty życiowe, biedę i trudne dzieciństwo. Gra aktorska na wysokim poziomie.

ocenił(a) film na 9
Bobathicc

"Ten film próbuje opowiedzieć o wszystkim a tak naprawdę jest o niczym"
A może to ty nic z niego nie wyciągnąłeś?

ocenił(a) film na 5
Bobathicc

Zgadza się mnóstwo jest lepszych tylko nie mają takiego rozgłosu....

ocenił(a) film na 8
slobi

No no, po coś tworzyć, skoro jest coś lepszego?
Kierując się tą logiką, oglądalibyśmy w kółko 5 filmów na krzyż i słuchali ze 2 wykonawców każdego gatunku muzycznego...

użytkownik usunięty
Bobathicc

Ci zwolennicy Marvela. Szkoda gadać

ocenił(a) film na 1
Bobathicc

polać wódki bracią mym a dla mnie z pomidorów soczek! film to dno. 1/10

użytkownik usunięty
Bobathicc

Myślę tak samo. Film jest zdecydowanie przereklamowany. Patrząc na obecną średnią,można spodziewać się czegoś znacznie lepszego. Zwykły przeciętniak,a nie arcydzieło.

ocenił(a) film na 2
Bobathicc

A ja dałam mocne 2, bo wręcz wkurzona siedziałam oglądając go, bo był męczący. Do arcydzieła daleko. Mimo, że aktor się postarał to błagałam i koniec żeby wyjść już z kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones