PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810167}

Joker

8,3 322 995
ocen
8,3 10 1 322995
7,1 64
oceny krytyków
Joker
powrót do forum filmu Joker

DC i wrzystko jasne ! Hahahahaha Marvel jak zwykle górom i pozamiatał kingboxing office [no to gdzie sie liczy ile film zarobił hajsu] czy jakoś tak się to nazywa w tym roku . Phoenix jest tak beznadziejnym aktorem ze jedynie gdzie mógłby dobrze wypaść to w tych filmach co gra jego siostra Phoenix Marie !!11!
DC nigdy nie pokona marvela bo są po proztu za słbi .

ocenił(a) film na 8
PopekAlbania

Naucz się poprawnie pisać, bo oczy bolą od tych wypocin. Tak w ogóle to chciałeś coś przekazać, czy popisać się swoją erudycją?

PopekAlbania

Znowu jakiś dzieciak dopadł forum filmwebu i próbuje trollować...

ocenił(a) film na 8
PopekAlbania

Ale żałosny komentarz xD Wiem, że to troll, ale jest tak słaby i żałosny, że aż współczuję autorowi. Ciebie to naprawdę bawi? I jeszcze oceniasz film na 1, żeby było hehe śmiesznie xD Żeby nie było, że mam ból dupy o to, że oceniłeś słabo film który mi się podoba tylko, że jest to specjalne nakręcanie gówno burzy i zaniżanie oceny filmowi dla "beki".

ocenił(a) film na 8
PopekAlbania

Normalnie nie wiem po jakiemu to napisane

ocenił(a) film na 8
PopekAlbania

dokladnie wedlug mnie jedynym prawdziwym dżokerem jest marek mostowiak a batmanem karolak
a ten żaklin feniks jest wogule bez sensu ;/////////////////////////////////////////////////

ocenił(a) film na 8
PopekAlbania

To jest ewidentna prowokacja, bo to przecież niemożliwe, żeby być aż takim idiotą xd

ocenił(a) film na 9
PopekAlbania

postaraj się lepiej trolować

ocenił(a) film na 8
PopekAlbania

Brykaj marny trollu. To też trzeba potrafić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones