PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758909}

Jurassic World: Upadłe królestwo

Jurassic World: Fallen Kingdom
6,0 73 998
ocen
6,0 10 1 73998
4,4 16
ocen krytyków
Jurassic World: Upadłe królestwo
powrót do forum filmu Jurassic World: Upadłe królestwo
ocenił(a) film na 10
FanJurajska

I pewnie gdzieś na przełomie sierpnia i września poznamy fabułę..a tak jak pisales Colhonez w listopadzie pierwszy trailer....potem kilka nowych ujec podczas trasmisji Bowling w USa i miesiąc przed premiera filmu finalny trailer...;)

ocenił(a) film na 10
FanJurajska

Nie bowling tylko SuperBowl i Cohonez nie Colhonez sorry;)

ocenił(a) film na 7
FanJurajska

Z tego, co wiem, to na potrzeby Jurassic World nakręcono sporo materiału, który nie znalazł się w filmie, ani nawet w scenach usuniętych na Blu-Rayu, więc nie wiem jak ilość dni zdjęciowych przełoży się na długość filmu.

ocenił(a) film na 9
Cohonez

Wszystko zależy od tego, jak faktycznie wygląda harmonogram produkcji i jej skala. I od montażu. To uniwersum nigdy nie miało moim zdaniem satysfakcjonującego montażu, lub choćby jakichś oficjalnych wersji rozszerzonych tych filmów. Wszystko na chama wycięte, byle tylko film był krótszy, a potem są takie kwiatki, jak znikające z ujęcia na ujęcie mechaniczne ramię trzymająca jajo w JP, czy Ian Malcolm przewidujący, że uczestników ekspedycji ma być równo 4, mimo że Hammond tego mu w standardowej wersji filmu nie powiedział. Najwyżej podobno niektóre kina puszczały w 1993 rozszerzoną wersję Jurassic Park, The Lost World: Jurassic Park z swoimi dwiema wyciętymi scenami dostępnymi na DVD + jeszcze jakimiś innymi też był podobno raz puszczany w TV gdzieś, choć nigdy nie miałem okazji tego zobaczyć. Zasłyszane na podcastach i ogółem w internetach.

Mam nadzieję, że może z okazji Jurassic World: Fallen Kingdom się to może zmieni, i dostaniemy długi, sycący, niepocięty ~140 lub nawet ~160 minutowy film, a poprzednie części dostaną swoje rozszerzone edycje na Blu-ray (bo przecież dzięki temu Universal by zarobił jeszcze więcej na sprzedaży Blu-ray ;P). Inna sprawa, to to, że być może kręcą trochę więcej materiału do użycia nawet w JW3, na który być może już jest gotowy koncept, i wstępny zarys scenariusza?

ocenił(a) film na 7
Raptosaur

Jurassic Park ma wycięte sceny, ale nigdy nie były one włączone do metrażu - jedyna wersja puszczana w kinach i w TV to podstawowa.

Co do TLW, to są dwie sceny bonusowe wypuszczone i były z powrotem umieszczone w filmie:
- spotkanie zarządu
- introdukcja Rolanda i Ajaya

Jednak Spielberg nie chciał tych scen na DVD - za to w TV normalnie sobie lecą. Powodem może być to, że scena z zarządem sugeruje zniszczenie Nublar i zamyka możliwość kontynuacji. A Spielberg miał ideę, by na Nublar wrócić po puszkę z embrionami.

ocenił(a) film na 7
Raptosaur

Co do JP3, to jest ponoć masa wyciętego materiału, ale z kolei Joe Johnston wspomniał, że "film nigdy nie miał być jakoś przesadnie długi", więc tutaj nie ma co zarzucać skracanie filmu celem zmieszczenia się w dwóch godzinach. Tym niemniej wersją rozszerzoną bym nie pogardził. Najbardziej bym chyba chciał zobaczyć więcej scen z Ellie i Grantem, walkę Udeskiego z raptorem, rozszerzoną sekwencję w budynku z embrionami i dłuższą walkę Tyranozaura ze Spinozaurem. Poza tym zakończenie jest dla mnie trochę niepełne, ale nie wiem którą z wersji bym chciał widzieć.

Co do Jurassic World, to słuchałem wczoraj wcześniejszych podcastów Jurassic Outpost i wychodzi na to, że poza filmem i scenami usuniętymi, które znamy są jeszcze:
- osławiona sekwencja z pniem (Claire i Owen uciekają przed pniem strąconym przez I-Rexa)
- sekwencja z raptorami polującymi na Indominusa, a później buntującymi się miała być dłuższa i pełna suspensu. Jeden z grających w niej aktorów (wcielał się w żołnierza) porównał ją do pierwszego "Obcego"
- pod koniec lutego 2014 roku wyciekły dwie strony scenariusza, których zawartość w filmie się nie znalazła. Oto one:
* http://imgur.com/Yb744QP
* https://www.jurassicworlduniverse.com/wordpress/wp-content/uploads/2014/02/Hamad a.jpg
- ekipa Jurassic Outpost wspomina, że wiele opisów postaci Colin zdradził w wywiadach, co ich zdaniem sugeruje, że w scenariuszu jednak było sporo elementów budowania postaci. Nie wiadomo, czy faktycznie zostały jednak nakręcone

ocenił(a) film na 8
Dawid0126

A oto alternatywny plakat, z którego jednak zrezygnowano.
Widać na nim zdecydowanie "wulkaniczny" motyw.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/19429651_1464495100 278843_3675304113493219121_n.jpg?efg=eyJpIjoibCJ9&oh=176809404dd240808c2a89d85c8 badac&oe=59D20989

ocenił(a) film na 9
KatalogFilmowy

Nie alternatywny, tylko fanowski photoshop. Niemniej jednak dobrze by było, gdyby twórcy oryginalnego renderu Logo JW:FK zrobili coś podobnego. Wciąż jednak jest trochę czasu do premiery, i możliwe, że śladem JW nowy film będzie miał 2 logotypy (choć w przypadku JW powodem istnienia 2 różnych logotypów mógł być napięty terminarz produkcji i przepisywanie scenariusza co chwila).

Raptosaur

Niemniej jednak w takiej odsłonie zaczynam kupować sam tytuł jak i koncept w zupełności. Jest analogiczne nawiązanie do drugiej części, no i ta lawa w szczelinach robi robotę. Tak sobie wyobrażałem w sumie oficjalne logo.

Czy 2 logotypy JW to szary i niebieski?
https://vignette2.wikia.nocookie.net/jurassicpark/images/6/61/Logo-0.png/revisio n/latest?cb=20141209181415
https://fanart.tv/fanart/movies/135397/hdmovielogo/jurassic-park-iv-5230cfc01684 f.png

Ja sobie tłumaczę to tak że pierwsze szaro-metaliczne to logo marketingowe filmu, natomiast drugie niebieskie to logo samego parku.
W sumie zauważyłem że 1 i 2 też miały dwie wersje loga różniące się tylko kolorem tła (raz czerwony, raz żółty - zwłaszcza JP). TLW ma też czasem lekko zniszczone i zmurszałe logo. JP/// ma za to zawsze prawie takie samo - szare ze Spinusiem, tylko w nowszych wydaniach BR zamiast Spinusia pojawia się oryginalny T-Rex, pewnie dla ujednolicenia.

ocenił(a) film na 9
Raptosaur

Szkoda, że photoshop, bo bardzo fajne logo.

ocenił(a) film na 9
Dawid0126

Wygląda na to, że znamy już oficjalne tłumaczenie tytułu Jurassic World: Fallen Kingdom oraz datę premiery w Polsce.

"Jurassic World: Upadłe królestwo" obejrzymy już 8 czerwca 2018 (wcześniej od jankesów i angolów!). O ile się nic w ciągu tego roku nie zmieni, choć wątpię, skoro napisali o tym na stronie UIP Sp. z o.o. - oficjalnego polskiego dystrybutora kinowego dotychczasowych filmów z tego uniwersum.

http://www.tylkohity.pl/filmy/jurassic-world-2-128

ocenił(a) film na 9
Raptosaur

Cóż, polski tytuł nie brzmi najgorzej.

Raptosaur

Ja ogólnie jestem trochę rozczarowany że zdecydowali się rozdzielić premiery na świecie (np USA i UK) na różne dni, bo zawsze to wygląda mniej imponująco w box office i nie będzie już takiego pie****nięcia jak miał JW w dzień otwarcia (co bardzo mnie wtedy ucieszyło). Dziwi mnie też decyzja że to właśnie w Stanach premiera będzie najpóźniej, bo tamtejsza publiczność to jednak kluczowy target, a wypuszczanie filmu w pierwszej kolejności w innych krajach może grozić zmniejszeniem zysków (minimalnym, ale mimo wszystko - zawsze do sieci przedostaną się jakieś nagrania z kina; albo jeśli recenzje okażą się średnio entuzjastyczne). Ktoś wie co wpłynęło na taką decyzję wytwórni?

ocenił(a) film na 7
nevler

Wydaje mi się, że premiera Avengers:Infinity War - 4 maja.

Cohonez

Patrząc na ostatnią "potyczkę" to Avengersi powinni bać się Dinozaurów, a nie na odwrót :D

ocenił(a) film na 7
nevler

Tym razem może być bardzo wyrównana walka - po stronie Marvela jest ogromny hype i - jakby nie patrzeć - masa nazwisk, które ten hype podtrzymują.

Kolejny Jurassic to wielka niewiadoma. Jestem generalnie zdania, że sukces JW zawdzięcza głównie nostalgii i faktowi, że "to nie jest kolejny film superbohaterski".

Ale jakby nie patrzeć, już teraz można określić czarnego konia tego wyścigu. Chrisa Pratta :)

ocenił(a) film na 9
Cohonez

W JW Chris Pratt zagrał perfekcyjnie nie pokazując nawet klaty. Ciężko przewidzieć, czy i tym razem to wystarczy w przypadku JW:FK. Mam nadzieję, że i tym razem Universal się popisze naprawdę dobrą kampanią reklamową (choć trailery i tv-spoty mogłyby nie pokazywać zbyt dużo tak na dobrą sprawę...). Tym bardziej, że i tym razem widać dużo sentymentalnych odniesień w czasie produkcji filmu, czyli Explorer 04, Isla Nublar, żyrosfery itp.

ocenił(a) film na 7
Raptosaur

Akurat kampania promocyjna JW mogła być poprowadzona DUŻO lepiej. Backstory generalnie zostało zauważone tylko przez długoletnich fanów, promocję na SDCC olano, a po ostatnim trailerze bombardowano TV-spotami.

I niestety zanosi się na powtórkę z rozrywki.

ocenił(a) film na 9
Dawid0126

Kolejne zdjęcia z planu (nie mogę dodać linku do Twittera pomóżcie mi):

ocenił(a) film na 7
Axel_Foley17

A z czym masz problem?

ocenił(a) film na 9
Cohonez

Pisze, że nie mogę dodać linku zewnętrznego

ocenił(a) film na 7
Dawid0126

Wobec braku laku wyszukuję pierdoły z planu. Ale da się z nich wyciągnąć coś więcej.

1. Pojawiły się zdjęcia kości dwóch gatunków dinozaurów na planie na Hawajach.

2. Zdjęcia kręcone w porcie spowodowały, że turystyczne rejsy na parę dni zmieniły swój kurs - Universal zapłacił za to przewoźnikom.

3. Jeff Goldblum w którymś z wywiadów powiedział, że swoją partię zdjęć już nakręcił. Na Hawajach go nie ma.

4. Co mnie osobiście zdziwiło - do tej pory myśleliśmy, że w UK poza studiami Pinewood kręcono sceny w rezydencji Lockwooda, jakieś plenery i Lagunę Mozazaura/Ulicę Główną. Okazuje się jednak, że część znanych z UK lokacji jest też na Hawajach (główna ulica na przykład). Niektórzy tłumaczą to czynnikami pogodowymi wpływającymi na jakość produkcji.

5. Profil Reel News Hawai (obecnie moje jedyne źródło) donosi, że z jakiegoś powodu na terenie Dillingham Airfield obowiązuje zakaz lotów paralotnią i spadochroniarstwa. Co intrygujące - Dillingham Airfield to miejsce, które już "grało" w jurajskiej serii. Było lądowiskiem na Isla Sorna w Jurassic Park 3 - tam bohaterowie po raz pierwszy spotkali Spinozaura.

https://twitter.com/reelnewshawaii/status/879783412499857408

Czyli co? Isla Nublar i Isla Sorna w jednym filmie?

Cohonez

Mam teorię, wg której wszystkie te modele dinozaurów to trupy padłe np. od pyłu wulkanicznego lub toksycznych wyziewów (martwy Tricek albo grzbiet Stegusia jak na poniższych zdjęciach). Wspomniany grzbiet wyobrażam sobie jako wystający z płynnej lub zastygłej lawy, chyba że jest to fragment większego, pełnego modelu, który też można zauważyć na zdjęciach.
https://pbs.twimg.com/media/DDYZz_bUMAA_oOF.jpg
https://pbs.twimg.com/media/DDRa7Y7U0AAqQX0.jpg

No i wisienka na torcie, czyli ciekawy (i zarazem bardzo wymowny) fanart z RealNews Hawai:
https://pbs.twimg.com/media/DDGz4G5UQAASxUl.jpg

Oczywiście w dalszym ciągu można uznawać pogłoski o wulkanie za zbyt daleko idące, ale moim zdaniem już zbyt wiele poszlak na to wskazuje. Jeśli chodzi o sam wulkan to przyszła mi do głowy pewna sprzeczność. Mianowicie wydaje mi się, że nie ma żadnych realnych szans aby tak ogromny park, będący najbardziej ekskluzywnym i cennym ZOO na świecie, powstał u stóp wulkanu wykazującego JAKĄKOLWIEK aktywność i stwarzającego JAKIEKOLWIEK zagrożenie. Po prostu nie ma opcji. Chyba że jest tu ktoś siedzący w temacie i może mnie naprostować - wszak w historii świata zdarzały się przypadki nieoczekiwanych wybuchów i zniszczeń miast - ale było to raczej daaawno. Takie rozwiązanie fabularne, choć ciekawe (możliwe nawiązanie do zagłady dinozaurów??) i oryginalne, stawia w nieciekawym świetle słuszność niemal wszystkich poprzednich filmów. Dziwne.

ocenił(a) film na 9
nevler

Jak wy dodajecie te zewnętrzne linki, skoro mi pisze, że nie mogę D:

ocenił(a) film na 9
Axel_Foley17

Chyba nowi użytkownicy Filmwebu nie mogą przez jakiś tam określony czas. Chyba po miesiącu od zarejestrowania będzie się już dało wysyłać linki.

ocenił(a) film na 9
Raptosaur

Szkoda. Właściwie to nevler wysłał już jedno zdjęcie z postu na Twitterze, do którego chciałem dać link (to ze Stegozaurem)

ocenił(a) film na 7
Dawid0126

Pozwoliłem sobie wypisać gatunki dinozaurów, na które raczej natkniemy się w następnym filmie. Spoilery!

1. Tyranozaur - ikona serii, Rexy potwierdzona przez Colina.
2. Welociraptor - również ikona serii. Wydaje się pewnikiem, że Blue wróci, nie wiem jak z Echo lub innymi raptorami.
3. Triceratops - obecny w każdym filmie, widziano model na planie.
4. Stegozaur - obecny w prawie każdym filmie, widziano model na planie.
5. Apatozaur - fragment modelu widziany na planie
6. Dilofozaur - fragment modelu widziany na planie
7. Pachycefalozaur/Stygimoloch - fragment modelu widziany na planie oraz wymieniony na pewnym poście z YouTube/Instagrama przez co trudno jednoznacznie potwierdzić jego rzetelność. Moim zdaniem fajnym smaczkiem byłoby, gdyby okazało się, że Stygimoloch to dorosła wersja Pachycefalozaura z JW - byłby to ukłon w stronę teorii J. Hornera w temacie mniejszej ilości dinozaurzych gatunków
8. Ankylozaur - fragment modelu widziany na planie, aczolwiek równie dobrze może być to fragment numeru siedem.
9. Brachiozaur - obecny na wyciekniętej liście zabawek, której autentyczności nie można potwierdzić
10. Protoindominus - obecny na wyciekniętej liście zabawek, której autentyczności nie można potwierdzić. Mimo wszystko - jeśli to ma cokolwiek znaczyć, to moim zdaniem NIE JEST to stwór zapowiadany przez Hoskinsa, tylko jakaś protoplasta I-Rexa. Nie zdziwiłbym się, gdyby to była zabawka bez odzwierciedlenia w filmie.
11. Baryonyx - obecny na wyciekniętej liście zabawek, której autentyczności nie można potwierdzić oraz na pewnym poście z YouTube/Instagrama o podobnej rzetelności.
12. Karnotaur - podany na pewnym poście z YouTube/Instagrama o trudnej do zweryfikowania rzetelności
13. Mozazaur - nikt nie potwierdził jego obecności, ale o planie jego laguny oraz scenie z łodzią podwodną wiemy na 100%. Poza tym był "gwiazdą" poprzedniego filmu, zatem w jakimś stopniu może to świadczyć o jego obecności. Poza tym mam wrażenie, że twórcy chcą w tym filmie wykorzystać to, co nie udało się zmieścić w JW, zatem wpada nam tu kolejna poszlaka.
14. Spinozaur - to jest raczej pobożne życzenie, ale fakt zdjęć w miejscu gdzie się pojawił w JP3 oraz odnotowanie przez Colina chęci jego zobaczenia sprawiają, że miałbym nadzieję na małe cameo. Zwłaszcza, gdyby okazało się, że będzie numerem 10.
15. "Stworzenie zapowiadane przez Hoskinsa" - Indominus wielkości raptora mógłby nieźle namieszać, zwłaszcza jeśli miałby podobne cechy (kamuflaż?). Nie mam żadnych dowodów na to, ale jeśli twórcy planują więcej napięcia, to taki stwór nadałby się.

użytkownik usunięty
Cohonez

Ze wszystkich podanych dinozaurów, najbardziej czekam na Karnotaura. Indominus raczej nie powróci, wolałbym aby skupiono się na innej bestii.

ocenił(a) film na 7

Ja byłbym bardzo rad gdyby pojawił się w takiej formie jak w książkowym TLW.
Dodam jako ciekawostkę, że konsultant serii - J. Horner - nie może powiedzieć absolutnie nic o filmie, po podbisał zobowiązanie dyskrecji. Ale zapytany przez fanów, jakiego dinozaura chciałby zobaczyć, odparł "Karnotaura". Trzymam kciuki.

użytkownik usunięty
Cohonez

Przerośnięty Karnotaur to byłoby coś :D
Z tego co wiem, to prawdziwe osobniki tego gatunku były mniejsze od Spinozaura i T-Rexa.

ocenił(a) film na 7

Akurat posiadanie średniej wielkości teropoda, który wejdzie tam, gdzie Rexy nie da rady jest całkiem fajne moim zdaniem.

ocenił(a) film na 10
Dawid0126

Jest aktor Robert Emms vel Jack to nie sprzatacz wybiegu raptorow z jedynki???

ocenił(a) film na 7
FanJurajska

Nie. Tamtą postać grał Colby Boothman.

ocenił(a) film na 10
Dawid0126

A i jeszcze postac Geraldine Chaplin jak myślicie czy ta elegancka w podeszlym już wieku kogo może grać w filmie??? Raczej uciekac przed dinozaurami nie będzie....więc może krotkie sceny np jako matka Claire.lub zona lockwooda?

ocenił(a) film na 7
FanJurajska

Została obsadzona relatywnie późno, więc podejrzewam postać drugo, lub trzecioplanową. Może to pani Lockwoodowa.

ocenił(a) film na 7
Dawid0126

Jeff Goldblum pojawił się w audycji Adama Carolli. Wspomiał trochę o kręceniu Jurassic World: Fallen Kingdom
- kręcił sceny na scenie dźwiękowej w Pinewood studio w Londynie
- był pod wrażeniem scenografii
- zakończył swoje zdjęcia, a trwały one tydzień

http://adamcarolla.com/jeff-goldblum-and-vinnie-tortorich/

ocenił(a) film na 9
Cohonez

Czyli praktycznie pewnym jest, że to będzie takie nieco większe cameo. Prawdopodobie w całym filmie pojawi się Malcolm w 3-5 scenach. Raczej wątpliwe, by był gdzieś w centrum akcji, chyba że jego rola polegała na obserwacji i komentarzu wydarzeń, będąc w czymś w rodzaju control room. W tym wypadku nawet jeśli zdjęcia trwały tylko i aż tydzień, Goldblum równie dobrze może być obecny przez sporą część filmu.

ocenił(a) film na 7
Raptosaur

Dokładnie. Skoro kręcił w Londynie, to pewnie na Nublar go nie zobaczymy, ale pewnie będzie miał parę scen w drugiej połowie filmu i - zakładając, że materiał z Londynu to też obejmuje - może też coś na początku.
Jeśli jego sceny to w znakomitej większości dialogi, to kręcąc tydzień można mieć naprawdę sporo materiału.

Laura Dern miała de facto cameo w JP3, ale zostało ładnie "rozparcelowane". Nagranie ich trwało 1 dzień.

Także bez paniki :)

ocenił(a) film na 9
Cohonez

Chciałem dodać trzy link ze zdjęciami z planu ale nie pozwala mi :(
Jak myślicie, kiedy można spodziewać się teaser'a?

ocenił(a) film na 7
dudifoster

Listopad

ocenił(a) film na 9
dudifoster

Na pewno wtedy będzie zwiastun

ocenił(a) film na 8
Dawid0126

Zdjęcia w toku, a tymczasem James Cromwell trafia za kratki ;)
http://paleontologyworld.com/2017/07/02/jurassic-world-2-actor-james-cromwell-ja iled/

ocenił(a) film na 7
KatalogFilmowy

Jeśli Universal ma jaja i zmysł marketingowy, to może podpiąć to pod wiralową kampanię promocyjną.
Wszystko zależy, czy grany przez niego Lockwood też trzyma z ekologami / aktywistami.

Dawid0126

Reel News Hawaii wrzuciło elementy scenografii z Jurassic World, tym razem widać to trochę lepiej:
https://twitter.com/reelnewshawaii/status/881319875758538752

...oraz film przedstawiający konwój samochodów transportujących najprawdopodobniej Dinusie. Próbowałem się dopatrzyć jakiegoś loga, ale nic nie widzę.
https://twitter.com/reelnewshawaii/status/880824051358248964

Natomiast wklejony już szkielet roślinożercy to wg. mnie na 99% pozostałości po Apatozaurach które zabił I-Rex na przełęczy:
https://twitter.com/reelnewshawaii/status/878674990127644672

Patrząc po kiepskim stanie budynków jak i tym szkielecie mam wrażenie że między akcją obu filmów minęły realne 3 lata, raczej nie krócej.

Na koniec fajny fanowski plakat: https://www.instagram.com/p/BV2NYf1Ffpc/?taken-by=jurassic_world2018&hl=pl

Pisaliście tutaj w punktach kolejne rozwiązania fabularne, w sumie u mnie wygląda to podobnie więc nie będę się dublował. Jeden wątek będzie dotyczyć prawdopodobnie zniszczenia wyspy przez wulkan i misji ratunkowej dla Dinków. Tutaj myślę że Owen zwróci się z pomocą do Lockwooda, a wtedy pojawi się Malcolm który będzie przeciwny wywozowi zwierząt z wyspy. Dinozaury po złapaniu będą transportowane zapewne statkami - bo jak inaczej takiego T-Rexa - jeśli będzie jakaś eskorta w postaci łodzi podwodnej (a może to konkurencja będzie chciała je przejąć?) to wtedy może pojawić się ta scena z Mozazaurem. No i tutaj właśnie drugi wątek konkurencji (BioSyn?) która będzie chciała przejąć interes w jakiś sposób - pytanie tylko czy będą się partyzancko skradać po krzakach i kraść jaja, czy wjadą z pie****nięciem jak wojsko. Na koniec prawdopodobnie Dinozaury zaczną sobie hasać po stałym lądzie. The End.

Z tego co pamiętam to zdjęcia miały zakończyć się 07.07, ale ktoś z Was napisał że jednak 15.07. No nic, będę sobie monitorował newsy z urlopu ;)

ocenił(a) film na 7
nevler

Ja wyłapałem na Reddicie pewien post, który de facto jest spoilerowo-spekulacyjny.

Przedwczoraj na twitterze Frank Marshall przez przypadek coś chlapnął, ale zaraz wyedytował. Ale fani zapamiętali.

Na Reddicie wątek, który być może był powiązany z tym, co chlapnął Frank został usunięty. Czyli coś jest na rzeczy.

Cohonez

Możesz podać do chlapnął? Bo jeśli zmienione/skasowane to nie znajdę. Jak nie chcesz tu to na priv, bd wdzięczny ;)

ocenił(a) film na 7
nevler

Franek wrzucił zdjęcie z planu Jurassic World pokazujące wybieg dla Indominusa.
Napisał coś w stylu "Pamiętam jak Indominus uciekł". Tylko, że zamiast Indominusa podał inną nazwę, co fani natychmiast podchwycili jako nazwę innej hybrydy.

ocenił(a) film na 7
nevler

A post na Reddicie jednak nie zniknął, tylko google przestało go wyszukiwać.

Oto on - wchodzisz na własną odpowiedzialność:
https://www.reddit.com/r/JurassicPark/comments/6iqhi3/spoiler_potential_jurassic _park_v_hybrid/?st=j4nuiz03&sh=311dcbed

Cohonez

"wchodzisz na własną odpowiedzialność"
Nawet mi powieka nie drgnęła :D
Tak w ogóle to jakieś turbo spojlera tu nie ma, ale dzięki. Ciekawe.

Dawid0126

Komplet zdjęć od użytkownika "dudifoster", bo nie może wrzucać linków. Niektóre zdjęcia mogą się powtarzać, za to te ostatnie zdecydowanie warte uwagi ;)

https://www.instagram.com/p/BWDJ_hpjzrn/
https://www.instagram.com/p/BVNS5srDVAY/
https://www.instagram.com/p/BT7c1LhDr93/
https://www.instagram.com/p/BTkYKxajArC/
https://www.instagram.com/p/BTiPeWujD5U/
https://www.instagram.com/p/BWA46mqD56-/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones