PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870021}
5,4 5 787
ocen
5,4 10 1 5787
5,8 9
ocen krytyków
KIMI
powrót do forum filmu KIMI

Film na początku w klimacie "Okna na podwórze" Hitchcocka, ale im dalej, tym słabiej. Finał - zgoda z recenzentami powyżej - kompletnie niewiarygodny. I recepta na zdrowie dla wszystkich wykluczonych społecznie dziwadeł - zabijcie tych złych, a na pewno wam się polepszy ;)). Pewnie,że można obejrzeć,popatrzeć. Tylko szkoda zmarnowanego potencjału przez dobrego reżysera. Zrobił taki filmik żeby każdy, łącznie z nim, zarobił swoją kasę i poszedł do domu.

ocenił(a) film na 6
harley56

Ta Amelia, tym razem nie z Montmartre, tylko z Seatle ( gdzie, jak wiadomo, ludzie są samotni) ma przygody rodem z Hitchcocka, Antonioniego i Kevina samego w domu. Ogolnie efekt w miarę satysfakcjonujący - to w koncu fabuła, a nie dokument, z tym zastrzezeniem ze BARDZO nie podoba mi sie koncepcja podsłuchiwania i podglądanie cudzego zycia prywatniego przez elektronikę, nawet w szczytnym celu, zwłaszcza w domu i popełniania przestępstw naduzycia zwłaszcza przez jej tworcow. I nie podoba mi się idea testowania tego na mnie i do tego za darmo. Tu mogę rozwazac nawet ideę krwawej zemsty. Lol.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones