PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1117}
7,8 38 777
ocen
7,8 10 1 38777
8,3 27
ocen krytyków
Kanał
powrót do forum filmu Kanał

w którym momencie pojawia się w tym filmie Roman bo nie mogłem namierzyć....?Myślałem, że ten dzieciak może ale nie był podobny...

ocenił(a) film na 8
Mr_mokrego_pampersa

ja tez sie wlasnie nad tym zastanawiam. jesli ktos wie, w ktorej scenie wystepuje, niech napisze bo mam watpliwosci, czy w ogole takowa istnieje. moze to tylko pomylka filmwebu.

ocenił(a) film na 9
MartynaD

Wg mnie to pomyłka. Znam ten film dobrze i nigdzie nie widziałem Polańskiego. Potwierdza to zresztą filmpolski.pl gdzie nie ma śladu obecności Polańskiego w Kanale. NIe przypominam też sobie aby Polański wspominał o tym w autobiografii. Może ktoś pomylił Kanał z Pokoleniem ? -oba Wajdy i oba wojenne (choć jakby z różnych pozycji ideowych kręcone).

Mr_mokrego_pampersa

Gdzieś bliżej końca filmu. W scenie, gdzie wszyscy próbują się desperacko wdrapać na górę, ale wylotu kanału blokuje krata.

the_downward_spiral

Chyba mówimy o tej samej scenie. Ale ona jest w 57 minucie, Polański jest cały w tym szlamie, ale widać przez ułamek sekundy jego twarz.

ocenił(a) film na 9
Mr_mokrego_pampersa

Zdaje się że w scenie kiedy się rozmieszczają w jakimś cudem nie
zniszczonym "burżuazyjnym" domu. Jest takim młodym powstańcem w dziwacznym
strażackim hełmie. Ale mogę się mylić.

ocenił(a) film na 9
Mr_mokrego_pampersa

jeśli się nie mylę to jest to kadr z "Kanału"< nie jestem pewna ponieważ sugeruję się głównie Tadeuszem Janczarem >

http://film.wp.pl/idGallery,7174,idPhoto,245335,galeria.html

ocenił(a) film na 10
pd90

To nie z "Kanału", to kadr z "Pokolenia"
http://filmpolski.pl/fp/index.php/16132_2

ocenił(a) film na 6
Mr_mokrego_pampersa

Moi drodzy, ale Romek nie pokazał się w "Kanale" a w "Pokoleniu" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones