PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106416}

Kandydat

The Manchurian Candidate
6,8 24 440
ocen
6,8 10 1 24440
6,3 7
ocen krytyków
Kandydat
powrót do forum filmu Kandydat

świetny, mroczny, niejednoznaczny, wciąga - dawno czegoś tak dobrego nie widziałem. polecam.

ocenił(a) film na 9
jaroslaus

psychologiczny,hipnotyzujący z doskonałą rolą Meryl Streep

jaroslaus

no jak ogladasz same filmy lecace w tv to sie nie dziwie

ocenił(a) film na 7
piotruchowy

Podaj lepszy o podobnej tematyce. Mnie się trochę kojażył z Teorią spisku i Tożsamością Bournea. To chyba najlepsze filmy z wątkami wykożystującymi pruby stworzenia bezdusznych pozbawionych uczuć i sumień żołnierzy. Uniwersalny żołnierz się nie liczy bo tam reanimowano trupy. Ponoć Drabina Jakubowa jest podobna ale tego akurat nie widziałem.

ocenił(a) film na 7
Rahabiel

Według mnie film nie jest jakiś szczególnie dobry , choć przyjemnie się go ogląda , nie nudzi , a gra aktorska głównych postaci - mam tu na myśli głównie Meryl Streep oraz Denzela Washington'a jest na poziomie . Film niesie dobre przesłanie - pokazana jest w nim chęć zdobycia władzy za wszelką cenę , ukazane jest nawet to ,że życie innych ludzi również się nie liczy - tylko władza.
Wątek "prania mózgów" był strasznie naciągany , kompletnie mnie nie przekonał, gdyby reżyser pozostał tylko przy wszczepianiu tej "sondy" czy tam innego urządzenia do głów bohaterów , to myślę ,że lepiej by to wyszło . Dla mnie lekką przesadą jest pokazanie jak ci żołnierze siedzą z bandażami na głowie i ich zachowanie jak zombie z filmów klasy b :-)
Mimo tego , że fabuła jest naciągana i film nic nowego/innowacyjnego nie wnosi , to warto go obejrzeć szczególnie ze względu na grę aktorską :-) , ode mnie zasłużone 7/10 .
Pozdrawiam

Rahabiel

po pierwsze dam ci rade zebys siegnal po slownik - prÓba.
po drugie nie porywaja mnie takie filmy a akcja z : szeregowy nazwisko, szeregowy imie nazwisko i nagle wpada w trans to niczym w kreskowkach. dlatego ode mnie max 6/10

ocenił(a) film na 7
piotruchowy

OK. Mój błąd. Pamiętaj jednak że zdania zaczyna się z wielkiej litery. Po pierwsze...... Po drugie.......Dlatego....... Jak chciałeś pisać z małej to trzeba było nie kończyć kropką. Mógłbyś też pisać gdzie trzeba ę,ą,ó,ł,oraz ż.

Rahabiel

swoja wypowiedzia pokazales ze nie masz konkretnych argumentow i wyszedles na buca huehue

ocenił(a) film na 7
piotruchowy

To prawda, może przez twoją prowokację wyszedłem na buca, ale to ty nim jesteś. Nie dość że pierwszy mnie poprawiłeś to sam próbując ośmieszyć jaroslausa iż niby to ogląda filmy jedynie w TV nie podałeś żadnych argumentów na potwierdzenie tego iż w twoim przekonaniu film jest słaby. Co więcej, gdy poprosiłem cię byś podał lepszy tytuł o podobnej tematyce, skoro ten to według ciebie kino słabe, ty po raz drugi nie podając żadnych argumentów, od razu dowaliłeś się do pojedyńczego błędu. Widzisz koleś, sam jesteś buc, he,he,he.

ocenił(a) film na 8
jaroslaus

Również jestem świeżo po obejrzeniu i bardzo dobre wrażenie pozostawił. Meryl Streep świetnie pasuje do takich ról.

ocenił(a) film na 7
jaroslaus

Dobry, ale nic poza tym. Nie wbija w fotel, najlepsza Meryl Streep.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones