PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6686}

Kapitan Blood

Captain Blood
7,6 1 224
oceny
7,6 10 1 1224
Kapitan Blood
powrót do forum filmu Kapitan Blood

Przy dzisiejszej technice komputerowej i nowoczesnym montażu film byłby znakomitym kinem rozrywkowym. Aż się prosi żeby to ktoś reaktywował...

ocenił(a) film na 10
Proxima9

Byłoby miło, chocaż uważam, że zepsuliby. Ten film jest idealny <3

ocenił(a) film na 7
Proxima9

Przy dzisiejszej technice komputerowej i nowoczesnym montażu? Jak dla mnie to dwie największe wady dzisiejszego kina :]

kangur_msc_CM

Tak, to prawda, że mogliby go zepsuć, tak jak zepsuli najnowszego King Konga. Ale zakładam, że mogliby to zrobić profesjonalnie. Mogłoby powstać coś na kształt "Wyspy piratów" z Geeną Davies - mimo, że ten film zmiażdżyła nie tylko krytyka, fajnie się ogląda...

ocenił(a) film na 9
Proxima9

A ja bym nie chciała remake'u ! Ten Kapitan Blood jest ekstra!

ocenił(a) film na 8
Proxima9

Tylko że "Kapitan Blood", film jak i książka nie jest typowym dziełem przygodowym jak choćby "Wyspa Skarbów" Stevensona. To raczej "Piracki romans". Film kostiumowy z piratami w tle.
Pewnie, wszystko da się zrobić i na potrzeby współczesnego odbiorcy pomajstrować przy fabule i podkręcić akcję. Tylko po co ?
Wersja z 1935 roku jest urocza, trzyma się w miarę wiernie literackiego pierwowzoru.
Po za tym skąd wytrzasnąć dzisiaj taką Arabellę ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones