PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4448}

Kapitan EO

Captain EO
6,6 946
ocen
6,6 10 1 946
Kapitan EO
powrót do forum filmu Kapitan EO

Daliście mu 10, bo wasz idol Majkelek tam grał. -_-. Jackson jest bardzo kiepskim aktorem, a na filmweb tylko to oceniamy, nie ważne, że nie żyję, że jest dobrym muzykiem. -_-

blueing

Człowieku Tobie się nudzi bardziej niż mi - o północy przeglądam Filmweba. Do KAŻDEGO filmu, w którym grał Jackson piszesz podobny temat jak ten. Schowaj się psychiczny antyfanie :]

Marzec

też to zauważyłam... żałosne. ;/
Dla mnie Michael był doskonały pod każdym względem. Gdy się za coś zabierał wkładał w to serce i starał się doprowadzić do perfekcji. Strasznie denerwują mnie komentarze wychodzące od ludzi, którzy nic o nim nie wiedzą.

ocenił(a) film na 5
annie11

Szkoda mi słów na tą odpowiedź, ale popieram moich Przedmówców. I chociaż fakt faktem, że Michael był kiepskim aktorem, to mimo wszystko na 1/10 ZDECYDOWANIE nie zasługuje. Przede wszystkim dlatego, że w swoją grę zawsze wkładał wiele emocji i starał się wykonywać robotę jak najlepiej. Nieważne, z jakim rezultatem, liczą się chęci i charyzma, które MJ bezsprzecznie posiadał.

ocenił(a) film na 10
blueing

a i na przyszłoś człeku kompletnie niedorozwinięty jego imie pisze się Michael a nie majkel

blueing

DURNY JESTEŚ i MONOTEMATYCZNY. Zawsze piszesz ten sam tekst. Weź sie ogarnij małolacie!

blueing

Skoro został wprowadzony na tą stronę to ocenia się za całokształt a nie za grę aktorską, a w ogóle w Hollywood jest wiele innych aktorów gorzej grających od Jacksona!!! I weź się przymknij bo na każdym innym filmie Jacksona dodajesz ten sam głupi komentarz nie stać cię na nic innego!!! Weź się ogarnij!!! Daj człowiekowi spoczywać w pokoju!!!

Rest in Peace
KING OF POP!!!

ocenił(a) film na 7
blueing

Durny głupi ciul

ocenił(a) film na 10
blueing

Był bardzo fajnym aktorem. Nie tylko miał fajne piosenki ale także fajne role w filmach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones