PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643366}

Kapitan Phillips

Captain Phillips
7,7 217 833
oceny
7,7 10 1 217833
7,4 35
ocen krytyków
Kapitan Phillips
powrót do forum filmu Kapitan Phillips

Film od początku trzyma pewien ustabilizowany poziom. Napięcie jest na dość wysokim poziomie do samego końca. Świetna rola Hanksa szczególnie widoczna jest w ostatnich scenach filmu, gdzie szczerze przyznam ... miałem małe ciarki.

Tak na marginesie zastanawiam się ile prawdy jest w tym filmie na faktach. Ponieiaż już samo zaatakowanie tak dużego statku przez czterech chudzielców ze spawaną drabinką sprawiło że trochę zwątpiłem. Szczerze miałem wrażenie podczas seansu że nie tylko ja ...

Jednak reasumując .. film całkiem dobry. Ogólny obraz poprawiła na plus jeszcze końcówka i rola tytułowego kapitana.

Nie mniej jednak musze przyznać , że zapewne nigdy później nie zdarzy mi się oglądać Phillipsa w Panasonicu :)

8/10

ocenił(a) film na 6
Adash

Zgadzam się w zupełności. Hanks, który odgrywał szok pod sam koniec był genialny. Z tymi czterema bandytami, którzy napadają na wielki statek też wydało mi się trochę dziwne, ale to Somalijczycy, mają inną mentalność od nas, a ci pokazani w filmie chyba mieli spore doświadczenie. Dawno nie widziałam takiego filmu, dlatego 9/10. Pozdrawiam :D

ocenił(a) film na 9
Adash

Też nie mam tv Phillipsa :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones