PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493700}

Karate Kid

The Karate Kid
6,6 59 951
ocen
6,6 10 1 59951
4,6 7
ocen krytyków
Karate Kid
powrót do forum filmu Karate Kid

Ojciec bachora jest jednym z moich ulubionych aktorów cóż spłodził syna który poszedł w jego ślady. Powiem tak, po jednym filmie ciężko ocenić mi jego aktorstwo trochę przemądrzały chłopak, lecz mam nadzieję że odziedziczył geny po swoim ojcu i będzie przynajmniej w połowie tak dobrym aktorem jak Will Smitch.

Oglądałem kilkanaście wywiadów i mitingów z Jadenem i ludźmi, którzy z nim pracowali i co jak co, ale przemądrzałym bym go nie nazwał. On ma taki styl poczucia humoru, zresztą sam na końcu swoich wypowiedzi często puentuje je uśmiechem. Ja odnoszę wrażenie, że ma on dystans do tego co robi i nie krępuje go to co innych by onieśmielało i nie przeszkadza, że czasem ktoś się z tego śmieje. To cechy kogoś, kto nie boi się wyzwań i nowych doświadczeń. Jest w tym bardzo podobny do Willa, ale jeszcze nie ma takiego luzu jak on. W przyszłym roku zobaczysz ich obu w jednym filmie i to będzie wyzwanie dla jednego i drugiego bo grali już razem '' W pogoni za szczęściem''. Obaj wtedy zagrali naprawdę dobrze i przez to nie uciekną od porównań.

użytkownik usunięty
on-off

Ładnie powiedziane, dzięki za info :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones