PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493700}

Karate Kid

The Karate Kid
6,6 59 951
ocen
6,6 10 1 59951
4,6 7
ocen krytyków
Karate Kid
powrót do forum filmu Karate Kid

Nie dosyć, że film ma fabułę płaską jak mata na której walczyli, to jeszcze zostało to
rozciągnięte w czasie do granic absurdu. Ani jednego oryginalnego pomysłu. Ciekawe na
ile to "political correctness" zadecydowało o obsadzeniu Jaden'a w głównej roli a na ile
lobby Państwa Smith (swoją droga Will nie wyparłby się ojcostwa nawet bez testów DNA).
Wszystkie możliwe motywy zerżnięte z filmów znacznie lepszych pod każdym względem.
Scenarzyści nie pokusili się o ani jeden pomysł własnego autorstwa. Całość polana typowo
amerykańskim sosem pt. "dla każdego coś dobrego". Nawet fani hip hopu czy biebera
znajdą "chwilę dla siebie".
Widzę, że moda na antyk i starożytność mija, czas na orient i (nieudane) odświeżanie
starych ale jarych klasyków.
Ten film to dłuuuuga porażka.

bonzo

Film jest taki jaki miał być, łatwy, prosty i przyjemny. Nastolatkom się podoba i to bardzo a zatem cel został osiągnięty. Jeśli coś sprawdziło się w przeszłości to po co ulepszać na siłę? Dla starych wyjadaczy film jest mniej więcej taki jak to opisałeś, ale to nie jest film dla starych wyjadaczy. Dla starych wyjadaczy jest coś w stylu ''wszystko za życie'' lub ''chłopiec z latawcem''.

ocenił(a) film na 8
on-off

Mi tam się podobał :) Ten dzieciak mi się spodobał od pierwszej sceny w "w pogoni za szczęściem" . Fajnie młody gra, a momentami było nawet śmiesznie . Chan też się spisał . Ode mnie zasłużone 8/10 .

mnich2424

Przypomniałeś mi bardzo dobry film i to był chyba nawet debiut Jadena i to dobry debiut.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones