PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493700}

Karate Kid

The Karate Kid
6,6 59 959
ocen
6,6 10 1 59959
4,6 7
ocen krytyków
Karate Kid
powrót do forum filmu Karate Kid

Jestem wielkim fanem serii "Karate Kid" .Uważam że jeśli raz coś zostanie nakręcone należy to zostawić w spokoju .Oglądając nową wersje czułem się jakbym już to gdzieś widział .Twórcy filmu postawili na sprawdzony schemat zmieniając tylko aktorów oraz miejsce akcji .Jaden Smith denerwujący od samego początku ,podstarzały Jackie Chan wyglądał dość śmiesznie jako leciwy konserwator z smutną przeszłością .Jedynie podobała mi się rola Taraji P. Henson jako matki głównego bohatera. Minusów pełno, a plusy? Dobrze przypomnieć sobie lata gdy z wypiekami na twarzy śledziłem losy Daniela La Russo i pana Mijagi.

jagod89

Uważam dokładnie odwrotnie. Absolutnie nie należy zostawiać w spokoju czegoś co było raz nakręcone, nawet dobre a w zasadzie proste. Właśnie prosta i ponadczasowa fabuła powinna być odświeżana. Dziś nikt z młodych nie sięgnie po coś sprzed ponad ćwierćwiecza, więc czemu chcesz im to odebrać. Te niemal 30 lat to dobry moment na odgrzanie czegoś takiego. Bardzo podobają mi się teksty ''minusów pełno'' tylko jakoś ciężko je zaargumentować. To taki sam tekst jak ''oczywista oczywistość'' tylko nikt nie wie o co chodzi.

ocenił(a) film na 4
on-off

Chodzi o to że niektóre filmy nie powinny być ruszane. Ja jestem młody i sięgam po stare produkcje. Jestem przeciwny kręceniu od nowa filmów które są wg. mnie piękne w swojej prostocie jak zostało napisane .Pozdrawiam :)

jagod89

Tak trochę z innej beczki. Nie wiem jak Tobie ale mi np. bardzo podobają się remaki niektórych przebojów, które w oryginale są świetne. Odświeżone natomiast nabierają nowego brzmienia, rytmiki innej emocji przekazanej często przez innego wykonawcę. W ten sposób odnajduje się nowych i innych odbiorców. Starzy będą grymasić bo to nie to samo. Właśnie o to chodzi. Choć trudniej, to tak samo jest z filmami i dlatego warto próbować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones