PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493700}

Karate Kid

The Karate Kid
6,6 59 960
ocen
6,6 10 1 59960
4,6 7
ocen krytyków
Karate Kid
powrót do forum filmu Karate Kid

Sam fakt, że piosenkę do filmu śpiewa Justin Bieberek to film już jest u mnie na starcie skreślony :). Czuję, że film to klapa patrząc po obecnych tu komentarzach (1/10, 2/10) :). Chyba nie warto tracić na niego czasu :))

Polilla

Widziałem też 100/10, tak 100. Prawda jest jednak taka, że to co jednemu się podoba innego będzie drażnić i dobrze, bo wszyscy jeździlibyśmy tymi samymi samochodami, a tak jest ''kolorowo''. Komentarze niezależnie od oceny nie powinny być żadnym wyznacznikiem. Na seans24 pieją z zachwytu, czy to znaczy, ze film jest genialny? Zależy czego oczekujesz, czego szukasz. Nie spróbujesz nie poczujesz :) A Bieber, za którym też nie przepadam, leci w końcowych napisach i screenach z planu. A jeśli mam być do bólu obiektywny to akurat ten kawałek mu się udał, całkiem niezły tekst.

ocenił(a) film na 7
Polilla

Szkoda, że bardziej nie zagłębiłeś się w temat... Ocenę 1/10 wystawił koleś, który nawet filmu nie zobaczył!

amib92

Ja nie wystawiłam oceny, bo filmu nie widziałam ;p z nudów może obejrzę ten film i w tedy będę miała większe prawo się wypowiedzieć :)

ocenił(a) film na 7
Polilla

Obejrzyj jak znajdziesz chwilę, bo naprawdę nie jest taki zły... A piosenka Bi3b3rk@ leci dopiero w napisach końcowych. Niemniej jeśli jesteś fanką kina artystycznego i nie lubisz typowych amerykańskich blockbusterów, to nie trać czasu :P

Polilla

Piosenka Biebera promowała jedynie ten film i z tego tytułu została umieszczona na NAPISACH końcowych. Skończy się film, wyłącz i po sprawie.
BTW, piosenka "Never say never", czyli w pośrednim tłumaczeniu "Nigdy się nie poddawaj" (w bezpośrednim Nigdy nie mów nigdy, ale nie o to chodzi w tym filmie) dziwnym zbiegiem okoliczności pasuje do tego filmu.
Film polecam.

ocenił(a) film na 10
MojeGBA

a co ma to kto spiewa piosenke do calego filmu? bezsensu..;/ Film ocenia sie po filmie a nie po "piosenkarzu" ktorego nazwisko pojawilo sie z napisach koncowych czy cos..

ocenił(a) film na 10
Polilla

Z tego co wiem Justin Bieber ma jakieś znajomości z Willem. Justin pomógł jego córce - Willow w karierze muzycznej (zabrał ją na swoją trasę koncertową), to i ten się czymś odwdzięczył. To jakiś klan, wszyscy się tam na wzajem promują, więc i piosenka Justina pojawiła się na końcu filmu, bo jak wiadomo Will jest producentem "KarateKid". Ale radzę ci nie zwracać na to uwagę, bo mimo tego film jest na prawdę dobry. Jaden zagrał wspaniale, tak samo Jackie. Fajna fabuła. Warte uwagi. 10/10
A tak na rozum wziąć to piosenka "Never say never" pasuje do tego filmu. Chodzi o tłumaczenie. Tylko szkoda że musiał to zaśpiewać to beztaleleńcie - nijaki Justin Bieber.
Ale nie wiem czy wicie - w pewnym momenci tej piosenki rapuje tam Jaden. :-)

ewcia532_filmweb

Bez przesady, że 10/10 ... tego filmu nie da się nawet porównać z klasykami (Amelia, Przeminęło z wiatrem, Pulp fiction itp), bo to byłaby profanacja ;] także w mojej skali byłby dość nisko ;]

ocenił(a) film na 10
Polilla

Możliwe, że znasz się lepiej niż ja. Ja interesuję się filmem, ale na razie jestem tylko słabym amatorkiem. Nie obejrzałam tylu filmów, więc po prostu to co wywarło na mnie ogromne wrażenie oceniam na 10/10, a tak było w przypadku "KarateKid".

ewcia532_filmweb

Film super ! daje 10/10 . Naprawdę warto bardzo go obejrzeć :)

ocenił(a) film na 6
smutna41

Film obejrzałam z nudów. Muszę przyznać, że spodziewałam się czegoś gorszego. Uwielbiam klasykę kina i takie filmy mogę ocenić na 10 . Ten oczywiście na tyle nie zasługuje, jednak myślę, że 6 mogę dać . Może trochę zawyżoną . Film jest przewidywalny i mimo, że jestem miłośniczką tych ''złych'' zakończeń tu inne po prostu by nie pasowało. Spodobała mi się za to gra Jadena który może jeszcze zaistnieć jeśli się postara. Oprócz tego zaciekawiły mnie sceny walk co jest zadziwiające, bo zazwyczaj tym się nie interesuje . Dlatego film można obejrzeć z nudów oraz dla Pana Hana . Może to nie jest genialna rola Chana, ale pozytywna. Co do piosenki Biebera... ja po prostu zapomniałam o niej a napisy wyłączyłam. ;D

ocenił(a) film na 9
Polilla

10/10
. A Ty kolego, który żeś napisał ten temat radze iść do lekarza się leczyć na głowę. Jeśli to możliwe to może Ci pomogą ; D

Polilla

Gratuluję ignoranctwa

ocenił(a) film na 10
crazy_race

film genialny i nawet w niektórych momentach śmieszny 10/10 :P
ja Justina Biebera tez nie lubię ale to że leci jego piosenka na końcu filmu z napisami która nawet pasuje do końcówki to nie znaczy że od razu skreślać film dla mnie to jest po prostu bezsensu!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones