PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493700}

Karate Kid

The Karate Kid
6,6 59 951
ocen
6,6 10 1 59951
4,6 7
ocen krytyków
Karate Kid
powrót do forum filmu Karate Kid

Nic specjalnego. Dzieciak chuda szkapa i w dodatku wygląda jak dziewczynka. Film naprawdę rozczarowuje...

użytkownik usunięty
jakisfacet

ja również się zawiodłem, film jakis taki "poniżej oczekiwań" wole oryginał :)

do 40 min denny do 1,30 zanudzis sie na smierc... a potem pare walk w ktore ci rekompensuja po czesci stracony czas... Jackie wcale nie jest smieszny ...nedza...z bida...

ocenił(a) film na 8
whiskas

bo jackie tu nie miał być śmieszny, klimat z pierwowzoru podtrzymany...

ocenił(a) film na 9
gohan263

nie zgodzę się z wami, film był naprawdę dobry co prawda chłopak powinien podłapać trochę więcej talentu od swojego ojca, ale film był/jest warty poświęcenia uwagi, no ale cóż każdy ma prawo do własnej opinii

danieladamczyk2

Mi się podobał. Nie radzę porównywać do oryginału, bo poza końcówką, właściwie go nie przypomina. Lekki, przyjemny z nutką orientu. Dla tych, którzy idą do kina dla przyjemności a nie dla refleksji nad sensem istnienia :)

ocenił(a) film na 8
jakisfacet

ale w tym własnie tkwi potencjał - Smith przez to że jest młody może spokojnie kręcić kilka części tego filmu - a że tak będzie to jest pewne bo ta część zarobiła sporo. Może w kolejnych częściach więc pod tym względem będzie lepiej - bo rzeczywiście wyglądał dość wątło i dziewczęco;]
Ale w sumie Bruce Lee tez był bardzo szczupły (dziewczęcy jedynie nie był:P)

ocenił(a) film na 7
jakisfacet

"Nic specjalnego. Dzieciak chuda szkapa i w dodatku wygląda jak dziewczynka. Film naprawdę rozczarowuje... "

Bo Bruce Lee rzeczywiście był napakowany. Nie w mięśniach tkwi siła to wiadomo od dawna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones