PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672274}
6,7 59 165
ocen
6,7 10 1 59165
4,9 12
ocen krytyków
Karbala
powrót do forum filmu Karbala

Totalnie świetny. Realistyczny jak porównuję ze zdjęciami, aktorsko przekonujący, trzymający w napięciu, oprawiony nieprzasadzoną, ale świetnie napędzającą tejmat, klimat, napięcie muzyką!! Polecam nie tylko fanom gatunku!

renatkaLOVE

Całkowicie się zgadzam! Wciągający, wbijający w fotel, przyzwoity film. Wybrałam się z ciekawości bo dużo dobrego o nim słyszałam i wcale nie jest przereklamowany. Gdyby nie film, pewnie nie poznałabym historii Karbali i walki polskich i bułgarskich żołnierzy w tamtym miejscu.

renatkaLOVE

Byłam w ten weekend i totalnie powalił mnie ten film! Nie sądziłam, że zainteresuje mnie ta historia. Podchodziłam bardzo sceptycznie do tego filmu przed projekcją. Świetnie zagrał swoją rolę Topa - pozamiatal w tym filmie. Sporo strzelania, trzęsącego się obrazu, kurzu.

renatkaLOVE

Podpisuję się rękami i nogami :) Mocny film warty obejrzenia - nawet nie raz!

ocenił(a) film na 4
renatkaLOVE

Nie polecam, a już szczególnie fanom gatunku. Karbala to bezczelna zrzyna z "Helikoptera w ogniu". W dodatku aktorstwo serialowe, bo tacy też aktorzy,muzyka za głośna i MIAŁA przypominać Zimmera (nie, nie przypominała),o realistyczności nawet nie mam zamiaru pisac, bo to co tu odwalono to kabaret.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones