PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672274}
6,7 59 165
ocen
6,7 10 1 59165
4,9 12
ocen krytyków
Karbala
powrót do forum filmu Karbala

Jestem świeżo po obejrzeniu filmu i muszę przyznać,że jestem zniesmaczony fabułą.Oglądałem obraz nieudolnych polskich żołnierzy związanych niezrozumiałymi konwencjami. Szczerz przyznam, że chciałem wyjść w połowie filmu ze wstydu za zachowanie ,, bohaterów" obrazu. Nie rozumiem przesłania, które nie daj Boże odzwierciedla rzeczywistość. Jedyną wartością przesłaną przez ten film jest wartość humanizmu, która w konfrontacji z bezwzględnością przeciwnika tworzy pozytywny obraz polskich żołnierzy. Idąc na ten film oczekiwałem obrazu budującego dla społeczeństwa a jednocześnie zgodnego z realiami. Jeśli tak nie jest, to należy się zastanowić nad realnym obrazem Wojska Polskiego. Wzruszającym momentem w filmie, którym myślę ujął reżyser widzów jest postrzępiona polska flaga na maszcie.

ocenił(a) film na 8
Pawel2606_2

Twoje nagłe konto jest szokiem

ocenił(a) film na 4
cymeess

Rozumiem, że nie można założyć konta na filmwebie, a później wyrazić swoją opinię? Mogą tu być tylko weterani?

cymeess

...a gdzie meritum?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones