PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31433}

Karmazynowy pirat

The Crimson Pirate
7,7 4 414
ocen
7,7 10 1 4414
Karmazynowy pirat
powrót do forum filmu Karmazynowy pirat

Obejrzawszy ten film w dzieciństwie byłem wręcz zauroczony klimatem Karaibów. Starcie Piraci vs Żołnierze było dzięki tej produkcji jednym z ulubionych tematów zabaw. Film w dzieciństwie postrzegałem jako produkcję epicką. Ostatnio obejrzałem go po raz kolejny by odświeżyć sobie wspomnienia i ujrzałem przygody mojego ulubionego pirata w zupełnie innym blasku. Film rozbawił mnie do łez bowiem jest to genialna komedia dla dorosłego widza oraz niezapomniana przygoda dla dziecka. Przez to ten film śmiało można zaliczyć do najwyższej półki kina Familijnego, Przygodowego oraz kostiumowego. Jest to niedościgniony wzór dla wszelkich filmów o piratach natomiast podziwiani powszechnie Piraci z Karaibów chociaż również znakomici, tej produkcji mogą co najwyżej byty wyczyścić. Film jest ponadczasowy a aktorzy nie potrzebują speców od grafiki 3D żeby odstawiać numery akrobatyczne które zapierają dech w piersiach. Nie zawodzi też bezkonkurencyjny duet Lancaster & Carvat. Aktorsko film jest charakterystyczny ma swój luźny klimat. Muzyka natomiast niszczy. Jednym słowem Arcydzieło dobrego kina. Jeśli jeszcze tego nie widziałeś to znaczy że nie wiesz co to znaczy poczuć prawdziwy Piracki zew. Więc podnieś kotwicę i popłyń na Karaiby wraz z Karmazynowym Piratem !

ocenił(a) film na 10
SirDrX

Ja chcę to zobaczyć!!! Nie wiesz, gdzie ten film jest dostępny?

ocenił(a) film na 10
Agness_92

Niestety sam chciałem go obejrzeć ale nie mogłem znaleźć dostępnej wersji. Same przeterminowane linki prowadzące na kraniec internetu. Szkoda. Na szczęście mam jeszcze wersje na VHS nagrywaną z dwójki bodajże.

ocenił(a) film na 10
SirDrX

właśnie znalazłam na darmowe filmy.eu ale linki nie działają :(( Głupia ACTA ;(

SirDrX

Pełna zgoda, super komentarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones