PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=361894}

Karmel

Sukkar Banat
7,3 15 837
ocen
7,3 10 1 15837
7,0 5
ocen krytyków
Karmel
powrót do forum filmu Karmel

4/10 czyli ujdzie

ocenił(a) film na 4

Film TYLKO dla koneserów gatunku i lubiących "orientalne" kino. Aldomovara mi nie które filmy sie podobają , a ten wzorowany na jego twórczości nie spercjalnie, nie przekonuje mnie, moze faktyycznie film troche dla kobiet bo dla mnie nudny. Pzdr

użytkownik usunięty
adiman

Zrozumieć nie potrafię tych porównań do Almodovara, bo jego kino w ogóle mnie nie wciąga, w przeciwieństwie do "Karmelu". Być może to dlatego, że widziałam jedynie najnowsze jego dzieła ("Porozmawiaj z nią", "Złe wychowanie", "Volver" i "Przerwane objęcia") i każdy seans uważam za zmarnowany czas. Almodovar jest (w moich oczach) przesadny, posuwa się wręcz w kierunku oper mydlanych, jedynie "sposób" jego filmów (zdjęcia, kolory, takie tam) przyciąga. "Karmel" chłonęłam sekunda po sekundzie kilkakrotnie, ścieżki dźwiękowej słucham bez przerwy i tylko czekam na następne filmy Labaki. Ale może to tylko mój przypadek, drobny wyjątek od reguły?... ;)

ocenił(a) film na 8

Mam podobnie, tzn nie wszystko Almodovara uważam za arcydzieło, często jego postacie są 'udziwnione' a pewne kwestie przerysowane. A tutaj wszystko było normalne ale jakże piękne. Cudowny film.

soul_rebel

Obejrzyj sobie Predatora albo Terminatora.
Na pewno Ci bardziej przypadnie do gustu.

ocenił(a) film na 8
Rott

oglądałem dzisiaj z żoną.Żona trochę ziewała,ja nie.Może dla niej był zbyt oczywisty,znany,ja z przyjemnością obejrzałem .Dobre kino.

ocenił(a) film na 10
Rott

Mam w swej norce filmy.ktore Cie interesuja.Moge Ci podeslac linki na nie.
Chomik Mietushek

ocenił(a) film na 10
soul_rebel

Tez go tak odebralem.
Chomik Mietushek

ocenił(a) film na 10
adiman

Jeden lubi pomarancze a drugi jak mu nogi smierdza.Przepraszam za zbyt dobitne okreslenie,ale tak sie mowi w Polsce.
Chomik Mietushek-Emigrant mieszkajacy w Grecji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones