PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=361894}

Karmel

Sukkar Banat
7,3 15 837
ocen
7,3 10 1 15837
7,2 6
ocen krytyków
Karmel
powrót do forum filmu Karmel

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 7

ponieważ brakuje mi w tym filmie zakończenia.

mysiaaa90

Zakończeniem jest kompozycja otwarta, bo to nie jest historia, którą się streszcza, to jest ułamek z życia.. jakkolwiek patetycznie to zabrzmi.

ocenił(a) film na 7
pumpum

Racja. Wg mnie to dobrze że reżyserka nie umieściła w filmie jednoznacznego zakończenia. Dzięki temu możemy sami domyślać się jak potoczyły się przyszłe losy bohaterek (i bohaterów). W prawdziwym życiu nie ma happy endów , życie toczy się dalej. I fajnie że w filmie jest podobnie.

mysiaaa90

jak dla mnie zakonczenie jasne, proste, otwarte, zgadzając się z przedpiszącym.

ocenił(a) film na 5
mysiaaa90

a mi brakuje treści

ocenił(a) film na 9
mysiaaa90

Zakończenie jest jasne. Kazda z nich dokonała wyborów w zyciu, reszty można się juz domyśleć.

ocenił(a) film na 8
mysiaaa90

Jasne zakończenie tu jest niepotrzebne. Bo życie toczy się dalej. A film to nie historia od A do Z tylko obraz kobiecych relacji.

jenny777

jenny777 dokładnie!!

ocenił(a) film na 7
mysiaaa90

czyli nie wiadomo co z ta co ja nabaki grala?

ocenił(a) film na 8
DonVitoCorleone

Tak jak nie wiadomo co życie zgotowało na następny dzień dla każdej z piszących tutaj osób. Życie toczy się dalej.

ocenił(a) film na 7
jenny777

tak ale chodzilo mi o nia dokladnie, bo jak depiluje ta kolezanke to jest dzwiek klaksonu. a z drugiej strony poznawala juz policjanta. wiec nie wiem czy to tamten czy ten

ocenił(a) film na 6
DonVitoCorleone

Sęk w tym, że ona tego telefonu, czy sms'a nie odebrała, co oznaczą zerwanie toksycznego związku.

ocenił(a) film na 7
marlett_1

aha dzieki (w sumie to dobrze)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones