PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118680}

Kelnerzy

Waiting...
6,5 20 356
ocen
6,5 10 1 20356
2,0 2
oceny krytyków
Kelnerzy
powrót do forum filmu Kelnerzy
ciulek

Chaotyczny film, bez żadnego motywu przewodniego, praktycznie brak fabuły, a wszystko przeplatane żartami około miednicowymi bardzo niskich lotów. A średnia na FW to 6,8. Skąd? Co najwyżej 3/10.

ocenił(a) film na 4
direct39

No właśnie tez jestem zaskoczoną tą wysoką średnią!!!

użytkownik usunięty
ciulek

Bo w życiu to jest tak, że należy wiedzieć do jakiego filmu się zasiada. Przykre dla was bo pewnie tata dał, a na stanowiska dostaliście się z przypadku. Film rozumie branża gastronomiczna. Ludzie tam trafiają często z przypadku, z musu, z braku pomysłu na siebie lub po prostu to kochają. Film pokazuje jakie jest zgranie w pracy i nikt na nikogo nie psioczy jak to bywa w wielkich firmach gdzie pracuje się pod krawat. Wbrew pozorom film ma przekaz. Mam 8 letni staż w gastronomii. Nie dość, że ubawiłem się po pachy to w dodatku idealnie oddaje to co dzieje się od środka w prawie każdej knajpie bo w nich zespół albo się uwielbia albo nienawidzi.

użytkownik usunięty

a i jeszcze jedno. Fakt, że plują do żarcia i dodają coś "od siebie" nie musi być prawdą, ale prawdą jest, że nie zadziera się z kelnerem/obsługą/kucharzem bo zawsze źle się na tym wyjdzie. Ci ludzie nie chcą szkodzić, a przynoszą żarcie i umilają czas leniwcom. Tak gwoli ścisłości

użytkownik usunięty
ciulek

ja dałem 4, bardzo średni średniak , od bidy można obejrzeć. fabuła prosta jak cep.

ocenił(a) film na 7

toć to film o kelnerach :) jakiej fabuły można się spodziewać, gdzie akcja toczy się w zasadzie w jednym miejscu i jednego dnia ^^, dla mnie film nie był spektakularny, ale sympatycznie się oglądało :) choc pewnie to tez spowodowane sympatią do reynoldsa :) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones