PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36106}

Kiedy ucichną działa

When Trumpets Fade
7,1 4 419
ocen
7,1 10 1 4419
Kiedy ucichną działa
powrót do forum filmu Kiedy ucichną działa

Czy ktoś kto ma film mógłby odpalić 1 h 20 minut kiedy jest scena z wysadzaniem dostawczej ciężarówki. Parę razy to odpalałem i jestem prawie pewien że kiedy ten wysiada z ciężarówki to rzuca do siebie uwagą "ja już się nie odzywam" tuż przed wybuchem?

Myślicie że taki "smaczek" polega na pokazywaniu że armia niemiecka złożona była już wtedy z niepewnego rekruta czy też to raczej bliżej nieznana powodami złośliwość twórców filmu:)? Autentycznie gość mówi tą kwestię w naszym języku.

tc1987

bliżej już temu do "ja już się nie odsuwam", ale generalnie raczej nie jest to żadne polskie stwierdzenie. na pewno to jakaś niemiecka gadka i zlało się na zasadzie tych popularnych niegdyś filmików "ukryty język polski", które można znaleźć na youtube. ale musiałby się wypowiedzieć ktoś kto zna dobrze niemiecki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
tc1987

Po niemiecku mówi.

ocenił(a) film na 6
tc1987

Po pierwsze, zabawny zbieg okoliczności, bo zacząłem czytać ten wpis podczas oglądania tego filmu (właśnie leci na HBO GO) i minutę przed tą sceną. :-D
Co do tekstu: gość ewidentnie mówi po niemiecku, wyraźnie słychać coś o drzwiach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones