PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529}

Kiler

7,7 457 080
ocen
7,7 10 1 457080
6,9 39
ocen krytyków
Kiler
powrót do forum filmu Kiler

Najgorszy film jaki kiedykolwiek widziałam !!!! Tragiczny dobur aktorów !!! Koszmar !!!

Karolina_4400

Nie wiem, ile razy go oglądałaś, ale rzeczywiście Cię ogłupił... ;) Tzn "ogłubił"...

daf

hehe weź może najpierw sie nauczyć pisać .. co ?

ocenił(a) film na 10
kyanka

Jak mozna zrozumiec film jak nie zna sie nawet liter ??? A moze chodzi Ci o zupelnie inny film ????

ocenił(a) film na 10
daf

Masz rację! Najgorszy i najgłupszy! ale...mi się podoba:)

Karolina_4400

wiecie, ona nawet nie rozumie słów wymawiajacych przez aktorów. Bajki jak krecik to rozumie :P

ca1z

Ale krytycy , ja pierdolę ...żałosne....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Karolina_4400

dobra,ona zrobila blad,a to nie ma zwiazku z filmem.
a film reczywiscie jest glupi

Snaga_Przeklety

bo film miałbyć głupi. Chciałaś się dopatrzyć analogi do bilbi czy co ? Ten film ma zadanie czysto rozrywkowe i sorry wole się rozluźnić przy nim, niż przy pianiście czy kargulach, którymi już żygam. W filmie wystąpiła plejada polskich gwiazd, więc jej argument jest niedorzeczny i beznadziejny, który z miejsca unieważniam. Mało kto się nawet zastanawia ile tekstów z tej produkcji weszło do powszechnego używania. Po za tym to klasyka film zarobił tyle co ogniem i mieczem, co ustawia go na liscie najbardziej kasowych filmów polskich.

Karolina_4400

Najwazniejsze, ze sie nam Karolka bardzo skutecznie dowartosciowala, bo przeciez ona jest mondrom dziefczynkom i nje oglonda takih gupich filmuw ;)

ocenił(a) film na 7
Karolina_4400

Eee tam przesadzasz fakt nie jest to jakieś dzieło sztuki ale bardzo przyjemny filmik ;) A co do tesktów to rozwala mnie ten o to dialog Siary z jego żoną:
- Żona: Usmażyć ci jajka?
- Siara: Cycki se usmarz!
Stare ale jare ;d

ocenił(a) film na 8
Rimmi87

Głubi to może i jest, ale głupi na pewno nie ;) A tak na serio:
Może dla ciebie jest głupi, bo faktycznie niektóre żarty są na dośćniskim poziomie. Za niskim. Ale ja zawsze będę miała sentyment do tego filmu i dla mnie jest bardzo dobry ;)

ocenił(a) film na 10
Rimmi87

Gdy slysze 'Kiler' widze smazace sie cycki ^^

Karolina_4400

Też uważam, że to nic wielkiego- czym tu się "jarać"?

Logan_6

Jarać może nie ma i czym, ale ja i tak uważam to za jedną z najfajniejszych polskich komedii. Jak ktoś już wspomniał ten film ma być głupi! To ma być lekka, przyjemna komedia z zabawną fabułą i dużą ilością gagów i śmiesznych tekstów. Wiele z nich weszło do życia codziennego ("Twardym trzeba być, a nie miętkim!")
Kiepski dobór aktorów? Wiesz, jak dla mnie Pazura, Sthur, Kondrat, Rewiński, Englert to naprawdę bardzo dobrzy polscy aktorzy, którzy sprawdzili się w wielu filmach.

Nie chcę nikogo przekonywać do swojego zdania (wkurza mnie jak ktoś uważa swój gust za miarę wszechrzeczy) tylko mówię swoje "za" i "przeciw" ("za" nie było wcale, ale co tam X])

ocenił(a) film na 7
Grimor

Czasem film jest tak głupi ze az dobry (Kill Squad na przykład). Tak, tak to powszechne zjawisko. Fanem tego typu filmów nigdy nie byłem, ale tez jakos spoecjalnie mi one nie przeszkadzaja. mozna obejzec, troche sie posmiac i tyle.

Nie rozumiem tylko kultu jaki otacza tę produkcje. Rozumiem ze obsada składa sie z wazniejszych polskich aktorów ale to jeszcze niczego nie tłumaczy.

użytkownik usunięty
Karolina_4400

'Najgłubsza na świecie' to jest Twoja prowokacja. Tragiczny 'dobur' słuff xD

ocenił(a) film na 1

Moim zdaniem to nie jest prowokacja to prawda!!!!!!!!!!! I dziewczyna ma racje:P

ketoprom_27

"Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników na końcu
zdania to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett

Poza tym, prowokacja czy nie... kwestia gustu.

ocenił(a) film na 8
Karolina_4400

O rany przecież o to chodziło żeby był głupi! A te inne amerykańskie komedie nie są głupie? w ogóle to te amerykańskie przy polskich wymiękają.

ocenił(a) film na 10
wolfie_2

E, czepiacie się. Kiler to jeden z moich ulubionych polskich filmów. Ryba rządzi :-)

ocenił(a) film na 10
Schwarzenegger_47

Kiler to według mnie najlepsza obok "Seksmisji" polska komedia. Amerykańskie się do tego w żaden sposób nie umywają. Co jak co ale polak zrobić komedię potrafi. Właśnie ile wyrażeń z tego filmu weszło w życie codzienne, np. "ale masz zajebiste pekaesy" :] Kiler to istny killer wśród filmów. 10/10 i basta

ocenił(a) film na 9
Karolina_4400

Zmienię trochę twój post:

"Najgłupszy post świata!!!!

Najgłupszy post jaki kiedykolwiek widziałem!!!! Tragiczna ortografia!!! Koszmar!!!"


PS. Szkoda słów na takich ludzi jak ty

Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 8
rzyczki

Dziewczyno przeciez ty w ulubionych masz min "wyścig szczurów"!!!!! Czy to jest madry film????

ocenił(a) film na 10
Karolina_4400

ja bym sie z ta opinia nie zgodzil nie jest to moze jakis wielki hit no ale koszmar to tesz nie jest :P

Karolina_4400

jak ci sie nie podoba to nie oglądaj...............

Karolina_4400

Dajcie spokój, to jest pewnie dziecko wychowane na amerykańskim czarnym humorze, sądząc po poziomie intelektu tego wpisu czy chociażby ortografii...
Fatalna obsada?
A co , może bardziej podobał by ci się tam Zakościelny np.?
Jakbyś NIE wiedziała, Stuhr, Pazura, Kożuchowska, Englert, Rewiński to GWIAZDY polskiej kinematografii.
Ale co 10- 14 latka może o tym wiedzieć. ; /

Karolina_4400

No wiesz z porównania z kilerem 2 jest o 95% lepszy no bo ten 5% humoru itp z drugiej częściuchy.

ocenił(a) film na 1
Karolina_4400

Nie wiem co on robi tak wysoko??!! wyście powariowali??!! Przecież to jest żałosne DNO !!!!!!!!!!!!!!!!

ketoprom_27

Kolejne dziecko neostrady..................

Karolina_4400

GłuBia to jest "Klinika pod kangurem", której dałaś 10/10. Żeby zostać krytykiem filmowym (ja nim nie jestem, także nie rzucajcie mi się do gardeł), to trzeba chodzić do szkoły. A dobUr aktorów, rzeczywiście był słaby, skoro jest tam śmietanka poskiego aktorstwa, a nie to co w "Klinice pod kangurem" takie kasowe nazwiska jak Cody Kasch, Douglas Smith, czy Genevieve Hegney.

Karolina_4400

Na początku naucz się pisać! haha biedne z ciebie dziecko.

ocenił(a) film na 9
Bucho

Wy wszyscy powyżej ogarnijcie się trochę :) Być może autorka posta nie jest wystarczająco dojrzała, żeby zrozumieć humor przedstawiony w tym filmie.
"Klinika pod kangurem" - nie oglądam, ale wiem, że jest to dobry serial dla dzieci i młodzieży, stąd ta ocena 10/10. O samym filmie mogę powiedzieć, że jest naprawdę udany. Znakomici aktorzy stwarzają niesamowitą atmosferę. Szczególnie sceny z Wąskim, Rybą czy Siarą zasługują na duży szacunek.
Oceniłem ten obraz na 10, za to jak przyjemnie mi się go oglądało :)
Pzdr.

PS życzę Wam więcej pokory na przyszłość M.

ocenił(a) film na 9
Karolina_4400

Mi tam się bardzo podobał gdy zobaczyłem go paręnaście ładnych lat temu jak pierwszy raz w TV leciał i do tego czasu zdania nie zmieniłem. Kultowa komedia, niezapomniane dialogi i ten swoisty klimat filmu.
Jednym może się podobać innym nie dla mnie 7/10

ocenił(a) film na 9
nexus0

A ja daję 10/10! To jest dla mnie kultowy film, który jak będzie leciał za 20 lat, będę oglądał z takim sentymentem, jak dziś moi rodzice oglądają "seksmisję" - to na bank! Oni mieli Vabank, Ck Dezerterów czy Misia, a ja mam "Kilera". Ot co!:) Super film. A jak ktoś pisze, że głupi, to niech sam ułoży tak genialny scenariusz. W mojej ocenie nie jest to jeden z najlepszych polskich filmów, ale jeden z najlepszych w ogóle.

ocenił(a) film na 9
Karolina_4400

Film z założenia miał być taki, jaki powstał. Miał zapewnić dobrą rozrywkę i udało się to w 100 procentach. Dialogi i dobór aktorów jest rewelacyjny i na prawdę szkoda, że czasami znajdzie się osoba, która mam tak wielki problem ze zrozumieniem, że dobra zabawa to najważniejsze zadanie komedii. Obie części 9\10

ocenił(a) film na 10
Karolina_4400

Nawet nie chce mi się na taki żałosny komentarz dawać argumentów a co do aktorów to ja z 1 strony z aktorami na filmwebie nie znam 1 :D

ocenił(a) film na 8
Karolina_4400

Tragiczna to jest Twoja ortografia
:)

ocenił(a) film na 10
Karolina_4400

Karolina_4400 ty dziwko jebana, ruchana przez żydów. Nie obrażaj tego filmu szmato nic nie znacząca, bo to jeden z najlepszyh filmów komediowych a świece. Tylko frajery i lesby, mówią, że ten film jest do bani. Kiler to mistrzostwo w najlepszych filmach. Ten film mi zawsze humor poprawia, jak jestem nieszczęśliwy.

Karolina_4400

Karolina_4400 w ulubionych Hannah Montana i wszystko jasne ;/

PijanyPowietrzem

Dziecko nie wiem ile masz lat ale nie wypowiadaj sie na temat klasyki polskiego filmu...;/

Karolina_4400

a jakie ty filmy lubisz????????????????ten jest genialny,bo wiesz komedia ma jedna zadanie-rozśmieszać widza,A kiler rozśmiesza do łez.To jeden z najlepszych polskich filmów z idealnie dobranymi aktorami

Karolina_4400

To może wróć do oglądania "4400", a i polecam poćwiczyć ortografie, zamiast kłapać bez sensu !

ocenił(a) film na 8
Karolina_4400

Film jak na nasz kraj bardzo dobry. Za pierwszym razem jak go oglądałem to
był dla mnie przeciętnym. Oglądając go kolejne razy zacząłem uwielbiać ten
film. Razem z kumplem znamy na pamięć połowę dialogów z filmu. Trzeba
chcieć zrozumieć komizm tego filmu-należy wsłuchać się w dialogi. Co do
aktorów to dlaczego tragiczny?? A kogo mieli wziąść Małaszyńskiego,
Karolaka, Żmude-Trzebiatowską?? -to film z roku 1997! Polecam ten film dla
tych, którzy potrafią jednak choć odrobinę docenić nasze kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones