PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33200}

Kill Bill

Kill Bill: Vol. 1
7,4 378 386
ocen
7,4 10 1 378386
7,6 44
oceny krytyków
Kill Bill
powrót do forum filmu Kill Bill

takiego badziewia już dawno nie wiadziałam - nudny, dłużyzny, pompatyczny, idiotyczna muzuyka, krew jak z sikawki-smiać mi się chciało widząc te skoki, wrzaski, kwiki i brak pomysłu. Gdyby nie informacja ze chodzi o zemstę, to nie wiadomo o co chodzi - kompletna bzdura

segeth

beznadziejny... mi też się nie podobał... dla mnie właśnie juz te walki były najciekawsze z całego filmu... aż żałuję, że oglądałam :/ ale 2 oglądać na pewno nie będę... :|

ocenił(a) film na 6
segeth

Nie jestem fanem Tarantino ale potrafię OBIEKTYWNIE ocenić jego filmy. Stwierdzenie, że Kill Bill jest beznadziejny to amatorstwo i znaczy, że kompletnie nie zrozumiałaś o co chodzi w filmie. Niewybaczalne natomiast jest to, że uważasz muzykę w tym filmie za idiotyczną. Quentin ma rewelacyjny gust i jest znany ze świetnego doboru muzyki do swoich filmów, to nie jest tylko moje zdanie. Jeśli rozbawiła Cię sikająca na lewo, prawo krew i kaskaderskie popisy to bardzo dobrze bo taki miał zamiar reżyser :-)

"Gdyby nie informacja ze chodzi o zemstę, to nie wiadomo o co chodzi - kompletna bzdura"

Hahaha, to mnie rozbawiło. To ty potrzebowałaś dodatkowej informacji, że chodzi o zemstę??? Hehehe :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones