PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33200}

Kill Bill

Kill Bill: Vol. 1
7,4 378 469
ocen
7,4 10 1 378469
7,5 45
ocen krytyków
Kill Bill
powrót do forum filmu Kill Bill

dajcie spokuj o co w tym filmie chodzi;///// trzeba byc nienormalnymzeby sie cieszyc jak kobieta zabije tysiace nie winnych ludzi, czy tojest film ndla normalnych ludzi?????? zreszta ja niewiem jak kobieta moze sama dac rade tylu ludzią ;///// chcialbymja zobaczyc na przeciwko Komandora Szeparda z mas efekta czy by bylaa taka twarda ;;///

ocenił(a) film na 10
messi1996messi

Chciałbym zobaczyć ciebie naprzeciw słownikowi , ciekawo czy byłbyś taki twardy . BTW argument z Shepardem jest słabiutki , gdyż sam komandor żyje w przyszłości i musi uratować Ziemie.

zigrin

nie nasmiewaj siemam dyslekcje potwierdzona klinicznie przez niezalerznych ekspertuw wiec nie moja winaze robie bledy ;/;/;/ co za ruznica czy zyl w przyszlosci jak lduzie sie nie zmieniaja zastanuw sie, szepard by ja zdjal w dwie sekundy piesci kontra te jej miecze i by sie tak nie smiaal ;/

messi1996messi

może i masz dysleksje, ale i masz od razu słownik

Pawelek777888

wazne jest ze rozumiecie muj przekaz

ocenił(a) film na 8
Pawelek777888

Dysleksja to wymówka dla ludzi, którym nie chce się uczyć. Trudno jest zapamiętać, że na końcu wyrazu jest "ów"? Poza tym jak słusznie kolega zauważył, masz od razu słownik.

ocenił(a) film na 10
messi1996messi

OCHydna? SpokUj? LudziĄ? Dziecko, ogarnij się, Dysleksja potwierdzona papierkiem, hmm, edytor ci błędów na kompie nie podkreśla, czy może cierpisz również na daltonizm? Zmień ustawienia, przestaniesz się ośmieszać. I gdzie ty masz w "KB" te TYSIĄCE zabitych ludzi? Setki się trudno doliczyć.

ocenił(a) film na 9
messi1996messi

Starcie z komandor Shepard byłoby niezłe, według mnie wyrównane szanse...
Nie mam pojęcia czy poprzez taki trening jak ona przeszła można być tak silną osobą... ktoś może zna odpowiedź?
Czy jest możliwe pokonanie całej gromady mężczyzn z Yakuzy ? Chyba napiszę do "Pogromców mitów" : D

Poza tym film jest dla mnie arcydziełem, oglądnęłam dwie części w jeden dzień zaraz po sobie i byłam zachwycona, na następny dzień znowu powtórzyłam seans i w sumie robię to w każde wakacje ( co roku, nie jestem jeszcze wariatką ; P ). Godny polecenia. : )

ocenił(a) film na 1
LadyCzikita

Ten film jest porąbany, jak można to oglądać jak kiedyś to oglądałam zasnełam w połowie co przy innych filmach nigdy mi sie nie zdarzyło , naprawde dziwny :\

nat623

o gustach sie w sumie niedyskutuje,jednym sie podoba a innym niekoniecznie.Do nat623 chyba nie ogladalas go zbyt uwaznie on nie jest porabany,jest fantastycznie skonstrulowany,akcja,fabula,rezyseria no i dobrzy aktorzy.a film opowiada o najnormalniejszej w swiecie checi zemsty na wrogach....i nie bez powodu na poczatku filmu czarna mamba jest okreslana najlepsza wojowniczka,a to dlatego zeby co niektorzy widzowie nie zadawali pytan w stylu:jak ona mogla zalatwic cala gromade yakuzy???jest taka silna??NIE,POPROSTU TO JEST FILM A ONA W FILMIE JEST NAJLEPSZYM ZABOJCA DLATEGO TAK SWIETNIE ROZWALA CALA BANDE YAKUZY!!!

ocenił(a) film na 1
eva_filmaniak

tylko ja w tym filmie nic nie rozumiem,ona tylko chodzi i zabija-nic ciekawego

ocenił(a) film na 9
nat623

Jak się żołądkową naj*bałaś, to zasnęłaś.

ocenił(a) film na 1
maciekges

ty nie obrażaj, nie pije żołądkowej wole Finlandię.Żołądkowa jest dla pijaków

ocenił(a) film na 9
nat623

Kij z tym! Ważne, że się naj*bałaś! Obejrzyj to na trzeźwo! Da się!

ocenił(a) film na 1
maciekges

nie powiedziałam że się naj*bałam.oglądałam to na trzeźwo :/

ocenił(a) film na 9
nat623

Dobra, dobra. Ale obejrzyj po 24 godzinach bez stosowania używek typu marihuana, kokina itp. I się wyśpij!

ocenił(a) film na 1
maciekges

eh nie dotarło? to był po prostu wyjątkowo nudny film.

nat623

heh jeszcze ta sikająca krew jak ze szlaufa. klientka co przeżyła strzał w łeb z 20 cm. i wogóle dlaczego zrobili to w kościele tą rzeź co im zrobiła? jednak nic nie pobije faktu że chudziutka panienka zasiekała jakieś 40 chłopa.

ocenił(a) film na 10
LadyCzikita

genialny. jedyny film, w którym mało żaluje tych zabitych, i nie dlatego, że sobie zasłużyli czy coś. po prostu pokazane to jest w taki komiczny sposób, że nie można się nie smiać

ocenił(a) film na 9
messi1996messi

Jesteś żałosny. Rozumiem ludzi, którzy zakładają konta dla żartów, żeby porobić zamieszanie na forach. Ty jesteś jednym z nich. To mi nie przeszkadza. Ale z tą małą różnicą, że Ty oceniasz filmy na odwrót, zrównując oceny Ojca Chrzestnego i Jackass. Rób sobie prowokacje i wywołuj zamieszanie-jest ciekawiej-ale nie dawaj odwrotnych ocen filmom idioto!

ocenił(a) film na 8
messi1996messi

Ech, to ciekawe, że każda negatywna ocena tego filmu jest napisana z kardynalnymi błędami charakterystycznymi dla szkoły podstawowej i gimnazjum.
Drogi Autorze/Autorko postu: przez blisko dwa tysiące lat nie było czegoś takiego jak dysleksja, dysgrafia i dysortografia, bo to jest zwykła wymówka na lenistwo i dekoncentrację w trakcie nauki. A ci "niezalerzni eksperci" jakoś na mnie wrażenia nie robią. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 10
messi1996messi

Rozumiem co miałeś na myśli przez to, że zabiła tysiące niewinnych ludzi i tu powiem tak, ona ich zabiła w imie zemsty, o to tutaj chodzi, a oni nie byli niewinni, byli jeszcze gorsi od niej, to tak po pierwsze. Po drugie, czy film jest dla nienormalnych ludzi ? Zauważ, że jest tysiące filmów, gdzie dominacja przemocy ma o wiele większą moc, więc chyba wszyscy są nienormalni tak ? Jeśli chodzi o Tarantino to ja trzymam się jednej zasady: nie krytykuje tych, którym się nie podoba, już kilka razy wspominałam, że do tego, aby być fanem tego reżyseria trzeba się urodzić, trzeba mieć dar do oglądania jego filmów, do bawienia się nimi i zrozumienia przekazu, to jest bardzo mistyczna sprawa ;) W dodatku oglądając filmy Tarantino musisz się przygotować na przemoc, bo dla Niego jest to bardzo ważny element w filmie, dlatego jeśli nie lubisz, nie oglądaj, strata Twojego życia. Co do tego, że ona jest taka twarda ? To film i chodziło w nim o to, aby właśnie główna bohaterka była taka twarda więc o co Ci chodzi ? To tak jakby się czepiać Jacka Dowsona z Titanica, że dał rade wciągnąć Rose, gdy wypadła za burte, że ciekawe czy dałby rade wciągnąc jakiegoś grubasa. Film to film, jakby nie była twarda to by ją zabili i nic byśmy nie oglądali tak ?
I jeszcze jedno: ściągnij sobie z internetu jakiś poprawiacz błędów, bo ci D E B I L E zjedzą cie zywcem, co jeszcze wymyslicie, że ADHD da się wyleczyć pasem ?
Co do siły tej "chudej panienki" to są to lata pracy, człowiek potrafi wiele jesli dużo pracuje nad sobą.
10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones