PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6785}
3,7 5 017
ocen
3,7 10 1 5017
3,0 8
ocen krytyków
Klątwa Doliny Węży
powrót do forum filmu Klątwa Doliny Węży

Tak do połowy seansu jest jeszcze ok z czasem robi się totalna parodia połączona z absurdem - moja ulubiona scena to ta kiedy niosą w trójkę drzwi i się chowają za nimi przed laserami. A więc, czy ten film jest do dupy? Oczywiście, ale z drugiej strony ma ten jakiś klimacik w sobie, który jest w pewien sposób pociągający raz się przyłapałem nawet na tym, że powiedziałem tak sam do siebie "nawet fajna ta klątwa" no ale ostatnie pół godziny zweryfikowało wszystko. Tak czy siak polecam go zobaczyć, żeby się przekonać jak w Polsce próbowano robić Hollywood. 3/10.

ocenił(a) film na 2
Kilinski

Polać mu, bo dobrze prawi! Od siebie dodam tylko, że przy niektórych scenach zastanawiałam się, czy aby na pewno nie maczał w tym palców Bareja.

ocenił(a) film na 1
Kilinski

"Nie ruszać się wy skośnookie małpy". Ten film jest tak zły, że jest genialny na wszelkie imprezy zakrapiane alkoholem, wtedy każdy nonsens cieszy podwójnie. :)

ocenił(a) film na 1
Kilinski

Film przypomina te kultowe włoskie parodie z lat 80-tych :D

ocenił(a) film na 2
Kilinski

pomimo ,że oglądałem dzisiaj ten film na trzeźwo i tak na łopaty położył mnie wietnamski skaut w mundurku ZHP,a co do fabuły to brak mi słów (taka genialna),nie potrafię sobie wytłumaczyć co twórcy musieli "zjeść",żeby to wymyślić.mocne 2/10,po pijanemu 7 albo nawet 8.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones