PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34229}

Klub imperatora

The Emperor's Club
7,1 2 526
ocen
7,1 10 1 2526
Klub imperatora
powrót do forum filmu Klub imperatora

krytyka przywiązywania się pedagogów do nie zawsze zasługujących na to uczniów czy kiepska próba związku dobrego nauczyciela ze złym podopiecznym ??

ocenił(a) film na 8
W_B_B__Beaver

Witaj. Myślę że ani jedno ani drugie. Wszystko wyjaśnia się dopiero w końcówce filmu. Opowiada on o tym że nie wszystkich można czegoś nauczyć - ten ktoś musi najpierw sam tego chcieć. Kiedy profesorek zdaje sobie sprawę że Bell znowu go oszukał i zawiódł, dochodzi do wniosku że te wszystkie prawdy życiowe i nauki które wbijał do głowy swoim uczniom przez te wszystkie lata są gówno warte. Nadzieję odzyskuje dopiero wtedy kiedy podczas niespodzianki w trakcie śniadania jaką przygotowali mu pozostali uczniowie, dostrzega że mimo to nie w nich pokładał swoje nadzieje to udało mu się wychować ich na porządnych i mądrych facetów. Morał z filmu jest mniej więcej taki: Nie wszystkim możesz pomóc, ale jeśli wkładasz w coś całą swoją pasję i serce to na pewno osiągniesz zwycięstwo.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
W_B_B__Beaver

o teraz zobaczyłem że napisałeś tego posta prawie dwa lata temu... ale to nic... hehe ;]

BaDbOy_8

spoko, dzięki za odp, jak widać jednak tu trafiłem ponownie :)

ocenił(a) film na 6
W_B_B__Beaver

ZE DWULICOWA GNIDA, ZAWSZE DWULICOWĄ GNIDĄ POZOSTANIE, I TO BEZ WZGLEDU NA TO CO SIE WYDARZY

ocenił(a) film na 8
_maestro_x

Do końca miałam nadzieję, że Sedgewick jednak się zmienił, ale niestety się zawiodłam, tak samo jak profesor ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones