PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37951}

Kobieta w czerni

The Woman in Black
6,5 1 564
oceny
6,5 10 1 1564
Kobieta w czerni
powrót do forum filmu Kobieta w czerni

Polecam

użytkownik usunięty

Osobom, które lubią horrory z lat 80. Postać kobiety pozbawiona efektów specjalnych, których masa we współczesnych produkcjach (aż strach co będzie w remaku) - tutaj lekki makijaż na oczy oraz posępna mina i wzrok aktorki wystarczyły, aby wywołać niepokój u widza. Ponadto ciekawa i dobrze dobrana muzyka. Aktorstwo również bez zarzutu, a odwzorowanie wiosek z tamtego okresu dodaje filmowi klimatu.

Nie jest to jakieś arcydzieło - ale dobry horror, a dwie sceny na pewno zapadną w pamięć.

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się dla mnie on jest dobry horrorem ze świetnym klimatem. A teraz czekam na remake z Harry Potter.

niepokój? mało brakuje żeby posikać się ze strachu :) ale zgadzam się, świetna muzyka, aktorstwo, no i ten niepokój - towarzyszy cały czas. miło było w końcu obejrzeć horror, na którym faktycznie można się bać (a nie czuć obrzydzenie od nadmiaru krwi wnętrzności itd.)

ocenił(a) film na 8

ja tam się bałam przez cały film! ! masakra, ta ostatnia scena jak Kobieta stoi na wodzie... a jej krzyk i jej dziecka zostanie mi chyba na zawsze w głowie, przerażający!!!!
i od dzisiaj pamiętam, aby nigdy nie wchodzić na bagna.
więc uznaję ten film za udany i nie mogę się doczekać by obejrzeć nową wersję. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones