Odtwórz Zwiastun nr 2 1:47
Film

Dinner for Schmucks

2010 1 godz. 54 min.
5,9 21 304
oceny
5,9 10 1 21304
3 296
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":4}
{"id":"201235","linkUrl":"/film/Kolacja+dla+palant%C3%B3w-2010-201235","alt":"Kolacja dla palantów","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/12/35/201235/7411320.2.jpg"}
Aby dostać awans w firmie, Tim stawia się na kolację, podczas której goście wyśmiewają przyprowadzone przez siebie osoby.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Kolacja dla palantów
Zwiastun nr 2 1:47
Kolacja dla palantów
Zwiastun nr 1 2:30
Kolacja dla palantów - Zwiastun Nr 2 Film przedstawia historię grupy przyjaciół mających dość nietypowe hobby. Otóż organizują oni cotygodniowe przyjęcia, na które zabierają ze sobą najbardziej beznadziejnego towarzysza na jakiego trafili w mijającym tygodniu. Wszystko idzie dobrze, aż do momentu kiedy do stołu zasiada z nimi człowiek, wyjątkowa głupi, potrafiący zniszczyć życie każdej osoby z którą przebywa w ciągu kilku minut.

Film przedstawia historię grupy przyjaciół mających dość nietypowe hobby. Otóż organizują oni cotygodniowe przyjęcia, na które zabierają ze sobą najbardziej beznadziejnego towarzysza na jakiego trafili w mijającym tygodniu. Wszystko idzie dobrze, aż do momentu, kiedy do stołu zasiada z nimi człowiek wyjątkowo głupi, potrafiący zniszczyć życie każdej osoby, z którą przebywa, w ciągu kilku minut.

boxoffice
$86 855 739 na świecie
$73 026 337 w USA
$13 829 402 poza USA
budżet
$69 000 000
dystrybucja
United International Pictures Sp z o.o.
studio
DreamWorks SKG (przedstawia) / Paramount Pictures (przedstawia) / Spyglass Entertainment (przedstawia) / Więcej...
inne tytuły
Dinner for Schmucks Kanada
Więcej...
Kiedy film był jeszcze we wczesnej produkcji, główną rolę miał zagrać Sacha Baron Cohen.
Pierwotnie główne role przeznaczone były dla Steve'a Martina i Billa Murraya.
Do roli Barry'ego brany był pod uwagę Robin Williams.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Totalne dno...

  Jinx599

  Dziwie się, że wytrzymałem do końca, ale przeczytałem tu, że zakończenie rekompensuje początek i łudziłem się, że jeszcze coś uratuje ten gniot. Drugim powodem, dla którego zdecydowałem się odpalić to ścierwo była obsada. Lubię filmy, gdzie grają razem Carell i Rudd i o ile rola Rudda była w miarę dobra ... więcej

 • Lepsza oryginalna wersja.

  ossa201

  Jak zawsze w USA potrafią tylko kopiować filmy i to dodatkowo je psując. Nie polecam, obejrzyjcie francuski oryginał tą wersję oglądając jako ciekawostkę później lub w ogóle sobie ją darujcie. Taki z tego amerykański typowy kicz.

 • Tragedia !!!!

  agaczarna4 ocenił(a) film na 1

  Film jest tak głupi, że nie da się tego oglądać

 • slepy pozamiatal

  gdawidp ocenił(a) film na 5

  jeblem na tej scenie

  7
  • tak głupi, że aż śmieszny ;D

   moccia ocenił(a) film na 8

   film tak ociekający absurdem i głupowatością, że aż śmieszny;) uśmiałam się i tym, którzy chcą się pośmiać i obejrzeć film na odmóżdżenie - polecam;)

   6
   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.