PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103488}

Komórka

Cellular
6,8 56 384
oceny
6,8 10 1 56384
6,0 8
ocen krytyków
Komórka
powrót do forum filmu Komórka

Film B. Dobry ale...

ocenił(a) film na 8

Według mnie Statham lekko nie pasuje do tej roli ;) . Oczywiście jak najbardziej dobrze zagrał ale jakoś no mi nie pasuje do tego porywacza i skorumpowanego gliny ;DD Mam z nim 19obejrzanych filmów i jest naprawdę świetny ;) A jak wam się wydaje?

ocenił(a) film na 10
Havoc16

Jeżeli chodzi o film to jak dla mnie jest rewelacyjny, dużo akcji, nie nudziłem się.Natomiast jezeli chodzi o Stathama to zagrał świetnie rolę gliny.
Wiesz każdy kto oglądał z nim filmy przyzwyczaił sie ze gra zawsze tego "dobrego" i może dlatego nie pasuje Twoim zdaniem do tej roli.

pozdrawiam. :)

ocenił(a) film na 8
VaraShiro

Film super, no i tak jak powiedziales zawsze gra "dobrego" i dlatego mi nie pasował ;D

Havoc16

no wlasnie !!
po obejrzeniu filmu powiedziałam to samo. nie chodzi o to , że źle zagrał, bo zagrał świetnie ale po tych wszystkich filmach z jego udzialam , gdzie jest że tak powiem niezwyciezony i dobry , po prostu nie pasowało mi to że tutaj jest zły i w dodatku zostaje zabity xd

a film polecam. spodobał mi się :)

ocenił(a) film na 8
Havoc16

Tak masz racje to bardzo dobry film
Tylko cholerka nie wiem czemu ale przypomina mi Upadek z Douglasem
Co do Stathama to mi nie przeszkadzało iż jest czarnym charakterem
Mamy za to jako gliniarza Williama H Macy który zapadł mi w pamięć jako doktorek z Ostrego dyżuru
No i jest Kim Basinger którą po raz pierwszy widziałem jak miałem 8-9 lat w filmie Moja Macocha jest kosmitką

ocenił(a) film na 8
giovanni50

Upadel z Douglasem?
O kurczę, to bym nigdy nie powiązał :-)

ocenił(a) film na 8
Herbold

Może dlatego iż odchodzący na emeryture gliniarz bierze ostatnią sprawę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones