PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=581986}

Kongres

The Congress
6,5 10 960
ocen
6,5 10 1 10960
6,6 19
ocen krytyków
Kongres
powrót do forum filmu Kongres

A co kurde chodzi ?

ocenił(a) film na 2

Wogle żem nie zrozumiał tego filmu, wogle. Takiego gniota to jeszcze żem nie widział. No ino rozumiałem do momentu jak sie dała zeskanować, potem to już o co chodziło żem nie pojmował, kiedy to sen, kiedy chalucynacyje. A wogle to co sie działo z ciałami osób co żyły se w chalucynacjach, przecie chyba nie znikały, musiały gdzieś buć ? Ktoś wogle to pojął w całości ?

ataman76

Sam zes w tym nie jest bracie - od skanowania momentu, ktory niemalze za serce chycil, odechcialo mi sie rozumu tracic na pojecie przeokropnej animacyji, na widok ktorej niemal belta zem z glebi wnetrza mego wytoczyl. O_o Jako zes rzekl, gnot zaiste to ponad gnioty, domniemac mi jeno sie ostalo, ze opowiesc Lema Stanislawa naszego dzielem jest nadto zacnym, by we film je obrocic. Ale zem sie kuzwa nacial na te tragiczna wizualizacje, o zesz ja pier... no milo chociaz swiadomosc uzyskac, zem nie jeden tej tragedyji uswiadczyl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones