PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32275}

Kot Fritz

Fritz the Cat
6,9 2 243
oceny
6,9 10 1 2243
6,8 4
oceny krytyków
Kot Fritz
powrót do forum filmu Kot Fritz

Totalny shit

ocenił(a) film na 2

Ta "bajka" to totalny syf - beznadziejna kreska, zerowa fabula, przeslanie na poziomie wierszykow pisanych w toaletach publicznych. Nie polecam nikomu tracic godziny zycia.

celebes

no zgadzam sie ;/
ale ja niestety godzine stracilem :/ i juz nigdy jej nie odzyskam.
a film naprawde dno

ocenił(a) film na 7
Shanks1337

totalny syf...hmmm niektórzy może powinni zostać przy Cartoon Network i serialach dla 10 latków bo na takim poziomie macie świadomość moi Państwo.

ocenił(a) film na 7
Shanks1337

Za to "Pingwiny z Madagaskaru" i "Toy story 3" to wyżyny ambitnej animacji

elbari

owszem dokladnie tak jest ;)

użytkownik usunięty
Shanks1337

Jakieś komputerowe gówno dla bachorów nigdy nie będzie nawet na nizinach animacji ^^'

haha koles, nawet nie warto komentowac twojej wypowiedzi :PP

użytkownik usunięty
Shanks1337

Znam cię z kilku innych forów i to ja nie powinienem komentować takiego żałosnego gimbusa. Do niezobaczenia.

to znaczy z jakich forow bo nie wiem o co Ci chodzi ? :D

Shanks1337

Kolega bez krztyny gustu komentuje ze mu sie nie podoba i godzine stracil hahaha dobre sobie !

ocenił(a) film na 6
Shanks1337

Ktoś, kto ma zerowe pojęcie o czasach, w których się rozgrywa akcja animacji na pewno nie zrozumie i postawi nalepkę "dno" ;)

ocenił(a) film na 5
celebes

też film do mnie absolutnie nie przemówił z żadnej strony, może dlatego, że nie przeczytałam opisu filmu i liczyłam na bardziej ambitną animację, mój błąd

crypciak

a mi właśnie przez swój prymitywizm się bardzo podoba, pokazany świetnie klimat brudnych lat 60-70, narkotyki, wolna miłość, postacie pokazane jako zwierzęta, odskulowa kreska :)

ocenił(a) film na 7
crypciak

tu chodzi o treść a właściwie jej dwuznaczność a nie animację, od animacji jest Anime

ocenił(a) film na 7
hayami

Jasne, że chodzi o animację, bo bazuje na kresce Crumpa, a że jest prymitywna - taka specyfika undergroundu komiksowego.
I w zasadzie mnie nie dziwi taki pojazd na ten film, bo żeby dotrzeć do treści ukrytych na głębszym poziomie, trzeba znać trochę kontekst kulturowy (tak jak to już ktoś zauważył). Końcowy "morał" jest banałem, ale bardziej znaczące są kwestie przemycane w aluzjach i żartach (jak rozmowa Fritza z krukiem w barze - genialna satyra na "wykształconych białych" zaznajomionych z bólem czarnej rasy).

hippieatheart

Chociaż ty wiesz co w trawie piszczy.

ocenił(a) film na 6
celebes

musiales/as robic kupe w harvardzie

użytkownik usunięty
celebes

Tak, tak właśnie było (może poza kreską bo ona była nawet w porządku jak na film tej klasy) i miało tak być, to film dla rozluźnienia się przy kanapie, nie za grzeczny, ale też nie za durny jak dzisiejsze wyroby komediowopodobne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones