PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6862}

Koziorożec Jeden

Capricorn One
6,9 2 674
oceny
6,9 10 1 2674
5,2 4
oceny krytyków
Koziorożec Jeden
powrót do forum filmu Koziorożec Jeden

Podobne filmy

ocenił(a) film na 7

Obudź się i otwórz oczy!
(zjedź w dół do „Filmy prawdy”)

www.filmweb.pl/user/drakolicz13/blog/584440-Moje+ulubione+filmy

ocenił(a) film na 10
Kajskate

Tak widziałem ten film, dla mnie to jest trochę nie pojęte że interesujesz się tym, a nie słyszałeś o technologi audio spotlight. Ta technologia powstała w 1900 roku i jest 123 lata ulepszana. Polega na przesyłaniu dźwięków, słów do mózgu.
Wystarczy wpisać w youtube te dwa słowa. Ostatnio mówili że tatuaże są jednak bardzo toksyczne i rakotwórcze. Wyobraź sobie że ktoś ma całe ciało wytatuowane w diabłach demonach i teraz musi je usuwać za pomocą wypalania laserem, współczuje bólu.

ocenił(a) film na 7
vetos

Nie wiem, czy mówimy o tym samym, ale czy nie chodzi Ci o syntetyczną telepatię, która określana jest "V2K" ("Voice To Skull")? Związane jest to z gang-stalkingiem i wysyłaniu do mózgu impulsów elektrycznych, gdzie można przesłać czyjąś mowę i torturować tym danego człowieka... Nie wydaje mi się, że to powstało w 1900, ale dużo później, np. po II Wojnie Światowej.

Kilka lat temu mocno to badałem, bo na początku wydawało mi się, że Ci ludzie są schizofrenikami i choć sporo przykładów do dzisiaj uważam za absurdalne, np. że Ci ludzie mówili, że prześladują ich poprzez jadące samochody z jednym niedziałającym światłem (później zacząłem na to zwracać uwagę i sporo widywałem takich samochodów, a nikt mnie nie śledził), uważam, że to jest prawda i ta technologia istnieje, a widziałem nawet migawki wiadomości np. z Chin, gdzie rząd uwziął się na danych obywateli tym, a w Polsce na YouTube jest kilka ludzi, którzy z tym chodzili po kanałach informacyjnych, czy opowiadali, jak to się dzieje. Jest też polska organizacja Stop ZET (Zorganizowane Elektroniczne Tortury).

Więc może "Audio Spotlight" to inna, bardziej lekka nazwa "Voice To Skull".
...Hm?

...Poza tym, jest możliwe, że czegoś dotychczas jeszcze nie wiem. Nie znam Ciebie, ale może to Ty wiesz mniej, niż ja :). Nie wiem, ile lat w tym siedzisz... Ile?

Napisz Twojego e-maila!
Nie chcę tu pisać :P.

ocenił(a) film na 7
vetos

Rozmawiałem przynajmniej z jedną osobą i podobno technika usuwania laserem jest bezbolesna. Nie wiem, czy to prawda, bo nie zagłębiałem się w to... Nie mam tatuaży :). Ale z duchowego punktu widzenia, jeśli dobrze pamiętam, nie trzeba koniecznie usuwać tatuaży, jeśli zmieni się podejście duchowe i wartości w życiu... po prostu już wtedy się nie robi kolejnych.

Ale jeśli rzeczywiście one mogą oddziaływać nawet w sposób magiczny, że te tatuaże w jakiś demoniczny sposób ożywają (czytałem i oglądałem filmiki o tych zjawiskach, oparte na np. czasopiśmie „Egzorcysta”), a tym bardziej jak sobie po prostu zaobserwujesz, że praktycznie zawsze salony tatuażu, czy ludzie je robiący mają coś mniej lub więcej wspólnego z satanizmem: styl ubierania się, piercing, symbole okultystyczne, kultura Heavy / Black / Death Metalu, dominująca czerń i ostry makijaż i tym podobne, można pokusić się o usunięcie tatuażu, zwłaszcza ze znamieniem okultystycznym... a wydaje mi się, że jest coraz większy wysyp takich symbolów, jak choćby piramida Illuminati.

ocenił(a) film na 7
vetos

...I znowu ominąłeś moje pytania :P :).
Odpowiedziałeś tylko na film, czy widziałeś.

ocenił(a) film na 10
Kajskate

To jest legalna technologia stosowana w cywilnym zastosowaniu, audio spotligt opatentowano przeszło sto lat temu. Firma Sony wykorzystuje ją do przesyłu dźwięku w swoich urządzeniach audio dla audiofilów. Jest nawet w supermarketach, gdzie siadasz w wyznaczonym miejscu i słyszysz głosy lub dźwięki w swojej głowie. Ludzie którzy przechodzą obok ciebie tego nie słyszą. Wpisz w youtube i sobie zobacz jest mnóstwo pokazowych filmów. Te technologię dalej rozwijał i rozbudowywał, ulepszał Woody Norris, ale nie tylko on.
Woody Norris: Hypersonic sound and other inventions - TED

ocenił(a) film na 7
vetos

No, czyli praktycznie to samo, co "Voice To Skull". Na pewno to jest to samo. Widziałem pewien krótki filmik, jak badali reakcje w kinie na widzach, którzy słyszeli głosy i się rozglądali, nie wiedząc, skąd one dochodzą.

ocenił(a) film na 7
Kajskate

Dużo fajnych tematów tu poruszyliście, ale ja mam pytanie - znacie prawa natury?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones