PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803186}
6,7 21 695
ocen
6,7 10 1 21695
6,4 13
ocen krytyków
Król wyjęty spod prawa
powrót do forum filmu Król wyjęty spod prawa

Jak na film netflixa to dobry. Biorąc pod uwagę fakt, że raczej super dużego budżetu nie miał. Dobrze zagrany, ostatnia bitwa dobra. I zaskakująco wierny historii ,to chyba największy plus. Co to samej bitwy. Z jednej strony, dobrze że pokazali tą mniejszą bitwę,bo ładnie pokazali, że Angole za bardzo polegali na ciężkiej konnicy,a spryt, dobry przywódca, i świetne wykorzystanie terenu ,może decydować o losach bitwy. BTW Ile to przywódców i dowódców było totalnymi bałwanami w historii świata.
A z drugiej strony szkoda, że nie pokazali tej większej bitwy z 1314. Zaztrzeżenie mam też co do końca . Bo nie wspomnieli nawet o tej bitwie . Tak właściwie to jak zobaczyłem kiedyś zwiastun, to myślałem że to będzie miniserial. Wtedy mogliby zrobić bitwę z 1314 , i zakończyć potem jego śmiercią. Ale mimo wszystko polecam film. Dać 8 czy więcej nie mogę, bo był imo lepsze filmy tego typu. A solidna 7 jak najbardziej(niestety nie ma ocen 7+)

ocenił(a) film na 7
toyminator

No i tak, główna rola ..zagrana tak sobie. To jest też wada . Ale nie zmienia to faktu, że to chyba najlepszy film Netflixa (nie żeby ich jakoś super dużo bylo, i miał dużą konkurencję XD) I w sumie jeden z lepszych historycznych filmów A no tak, i pierwsze 30 min jednak trochę nudnawe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones