PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1501}

Kruk

The Crow
7,3 63 707
ocen
7,3 10 1 63707
6,4 11
ocen krytyków
Kruk
powrót do forum filmu Kruk

Kiedy pierwszy raz wypożyczyłam ten film na VHSie, obejrzałam go trzy razy pod rząd ^^ Może i kino klasy B, ale za to jakie. Klasyka

ocenił(a) film na 10
Gothabella

Przepraszam, ale jakie kino klasy B?? Grzeszysz takimi określeniem.

ocenił(a) film na 8
Dalhar

Ja wiem czy zaraz grzeszy? Na pierwszy rzut oka, cała stylistyka filmu przypomina trochę filmy klasy B, ale owy film takim nie jest. A na marginesie: Film jest dedykowany Brandonowi i Elisie - kim jest Elisa? Bo w obsadzie nikogo takiego nie znalazłam

Justyna0810

Słusznie. Stwierdzenie film klasy b - nie oznacza, że to zły obraz. Wielu ludzi błędnie używa tego określenia. Np. Gdy nie podoba się im fabuła. Niedawno oglądałem Dotyk zła Orsona Wellesa z Orsonem Wellesem w roli głównej. Jeden z lepszych filmów, które widziałem w tym roku. Niektórzy powinni dedukować się w terminach, o których piszą.

ocenił(a) film na 10
Justyna0810

Eliza "Lisa" Hutton to narzeczona Brandona, mieli wziąć ślub 17 dni później w Meksyku kiedy zdarzył się wypadek.

ocenił(a) film na 9
Gothabella

to nie kino klasy B, to po prostu lata 90-te;)

ocenił(a) film na 10
Gothabella

kino klasy B??? po po prostu taka była stylistyka lat 90tych! i moim zdaniem wtedy wychodziły najlepsze filmy oraz muzyka. CO zresztą słychać podczas filmu;] To co w takim razie jest kinem klasy A? Te debilne komedie co teraz wychodza? Czy super produkcje jak Szybcy i Wsciekli?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones