PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467068}

Krzyk sowy

The Cry of the Owl
5,5 2 814
ocen
5,5 10 1 2814
Krzyk sowy
powrót do forum filmu Krzyk sowy

K A T A S T R O F A

ocenił(a) film na 1

"I want my money back, i want my money back..." zaczęło mi chodzić po głowie już po 15 minutach oglądania filmu. Fatalnie zrealizowany, z denną grą aktorską i masą błędów, które są zauważalne nawet bez analizowania i przeklatkowywania filmów. Wydałem na tego gniota 8 zł w wypożyczalni, ze względu na rolę Julii Stiles... Szczerze mówiąc w połowie filmu zaczęliśmy się ze znajomymi zastanawiać czy to czasem nie jest jakaś praca zaliczeniowa studenta filmówki.
Film jest koszmarnie zmontowany, amatorszczyzna wychodzi z każdego miejsca. Twarz aktorów nie zmienia wyrazu do momentu w którym osoba mówiąca nie skończy całej sentencji, coś na zasadzie "on powie, że Cię kocha, Ty przekrzyw się i odpowiedz"
Sama fabuła mogłaby wciągać, ale... to ma być thriller, a ja przez 2/3 filmu się śmiałem z wpadek, głupiej gry aktorskiej itp.
Totalny gniot i 100% kandydat do Złotych MAlin. Szkoda czasu nawet na trailer.
1/10

ocenił(a) film na 3
shovel

Ja byłem bardziej wyrozumiały i dałem 3/10 :)
Faktycznie wielka porażka, nie buduje nastroju przez słabą grę aktorów, a to dla dreszczowca śmierć na starcie. Deskę do trumny przybija reżyseria.
Ale w sumię mogę się mylić bo prawdę powiedziawszy nie doczekałem końca ;)
Po 20 minutach wyłączyłem, szkoda oczu.

ocenił(a) film na 3
shovel

Totalny gniot to może za dużo powiedziane, ale film faktycznie słaby.
Zawiodłem się zwłaszcza na Juli Stiles. A praktycznie tylko dla niej włączyłem ten film.

3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones