PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8587}
7,4 1 469
ocen
7,4 10 1 1469
6,5 4
oceny krytyków
Księżniczka w oślej skórze
powrót do forum filmu Księżniczka w oślej skórze

Czy ktoś wie,gdzie znajdę wersję animowaną, kiedyś miałam na kasecie lata temu

ocenił(a) film na 4
nitishia

na youtube widziałam jakąś bajkę muczyczną o tytule 'ośla skórka', w czterech częściach chyba wrzucona

nitishia

też właśnie przypomniałam sobie, jak przez mgłę, że widziałam kiedyś w dzieciństwie wersję animowaną. Musiałam ją oglądać w telewizji. Niestety, nigdzie nie znajduję śladu tej bajki...

midi0210

Odmawiam temat, od wielu lat poszukuję tej bajki, też miałam nagraną na kasecie, oglądałam w kółko. Oddała um wiele, żeby ją znaleźć, a nigdzie ani śladu ㅠㅠ

din_fea

może dla ułatwienia odnalezienia, wypiszę drobne urywki, które pamiętam z tej bajki.
1. Pierścionek Oślej Skórki utopiony przez przypadek podczas wyrabiania przez nią ciasta, które potem, upieczone, trafiło do księcia (i ten oczywiście znalazł pierścionek i zapragnął odnaleźć właścicielkę)
2. Pamiętam, że Ośla Skórka miała spełnić jakieś niedorzeczne polecenia (nie pamiętam, czyje) i miała ubierać się co wieczór w inną suknię. Jedna była suknią słoneczną (złota), a druga suknią pogody (przypominała ulotną chmurę).

midi0210

Ojejku, tak, te suknie!
Pamiętam też, że była na wsi i musiała pracować dla jakiejś starszej babki, która była dla niej bardzo nieprzyjemna i kazała jej przynieść coś 'Na jednej nóżce!'
Jej ojciec kojarzy mi się z monetami
Książę był blondynem

din_fea

znalazłam! ale po francusku :) https://www.youtube.com/watch?v=RMrgiQdFLxc

midi0210

Postawie Ci pomnik, obiecuję
To najlepszy dzień mojego życia! Hahah

midi0210

Ja też bardzo długo szukałam także dziękuję! ; >

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones