PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1487}

Księga cieni: Blair Witch 2

Book of Shadows: Blair Witch 2
4,8 18 585
ocen
4,8 10 1 18585
4,5 6
ocen krytyków
Księga cieni: Blair Witch 2
powrót do forum filmu Księga cieni: Blair Witch 2

Niestety takie mamy społeczeństwo kinomaniaków którzy oglądają filmy powierzchownie przy okazji jedząc obiad i rozmawiając z rodziną a do tego słuchając muzyki. Tak to proszę bardzo oglądać "na dobre i na złe", każdy film wymaga skupienia i przynajmniej słuchawek nie wspomnę o kinie. Bo z odklepania filmu nic nie wyniknie - nie zrozumiemy go a już na pewno się nie wczujemy w atmosferę. Film bardzo dobry nawet gdy by nie powstała pierwsza część polecam!

tomaszek0017

amen, niestety wiekszosc oglada filmy do obiadu
a pozniej wychodza kwiatki - tarantino nudny, zombie do dupy, rodriguez zalosny, a paul anderson super i wszyscy czekaja na kolejnego bonda...
pity..

tomaszek0017

Ludzie o których piszesz, oglądający filmy przy niedzielnym obiedzie, właśnie nie rozumieli 'jedynki' bo "nic się nie dzieje". Dla mnie pierwsza część to kult. Druga jest już wymuszona z racji pokaźnego profitu z jedynki. Szału ni ma.

użytkownik usunięty
dran

jest

ocenił(a) film na 5
tomaszek0017

Oj tu się nie zgodzę. oba filmy oglądałem późnym wieczorem ( w nocy nawet rzekłbym) i dwójka nie posiada klimatu jedynki. Spodziewałem się solidnej kontynuacji, mrocznego, ciężkiego klimatu a dostałem banalną historyjkę z kilkoma ciekawymi momentami.

ocenił(a) film na 4
PhateAdemar

popieram! zawiodłam się! było tylko kilka naprawdę dobrych scen z horroru...
jeśli nie miał być porównywany z częścią I, to po co do niej nawiązywał i na niej bazował?

bruce1940

Bardzo zła gra aktorska, może z wyjątkiem rudej,która zagrała w miarę dobrze.
Film pokręcony i nie do końca wiadomo czy to było opętanie, czy po prostu się upalili. Także tu jest plus.
Film ogólnie na 4/10. Przyznam,iż trochę się zawiodłam. Liczyłam na film co najmniej dobry,wyszedł z tego film oklepany.

użytkownik usunięty
tomaszek0017

tak, jeśli komuś nie podoba film, który podobał się tobie, to na pewno oglądał w niedzielę w kościele na telefonie komórkowym. Kocham takie argumenty :) teraz wszyscy się tłumaczmy że nieprawda, bo oglądaliśmy w nocy....

tomaszek0017

Heh ja tam bardzo lubię obie, dla mnie druga część też ma bardzo dobry klimat z tym, że inny, oglądam obie od czasu do czasu.
Może moja ocena jest taka, a nie inna bo najpierw przypadkowo pooglądałem 2, a potem dopiero jedynkę;) Taka kolejność jest nawet lepsza bo oglądamy dobry film, a następnie za*** film i wtedy nie można być rozczarowanym, tym bardziej, że w przypadku tej serii kolejność nie ma znaczenia.
Zobaczymy co wymyslą w trójce..

tomaszek0017

Pierwsza część ogromnie mi się podobała i jest filmem do którego wielokrotnie powracam. Ta część jest o wiele gorsza, ale oceniłem ją i tak wysoko (chyba z sentymentu do jedynki). Niestety tak już jest, że film będzie się porównywać do poprzedniej części. O ile w poprzedniej te wszystkie niedopowiedzenia typu ułożone kamyczki, nieznane odgłosy itp. stworzyły świetny tajemniczy klimat, tak w tej części niezwykle mnie to drażniło. "Chudnące" drzewo, jakiś duszek w szpitalu - bardziej mnie to denerwowało niż przestraszyło, bo wydawało mi się że wprowadzono to jedynie po to by przestraszyć widza (nie ważne że jest naciągane i słabo trzyma się kupy!). Co ja jednak poradzę że polubiłem całą historię i lokacje ukazane w filmie ;)

ocenił(a) film na 7
tomaszek0017

Świetny film i zaskakujący. Nie można oczekiwać tego samego. Początkowo można się było rozczarować, że nie kręcony z ręki, ale wystarczy się skupić na seansie. Dla mnie BWP2 to klasyk. O wiele lepsze wg. mnie horror niż nP: TAKIE descent 1,2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones