PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1067}

Lęk pierwotny

Primal Fear
7,9 146 266
ocen
7,9 10 1 146266
7,1 28
ocen krytyków
Lęk pierwotny
powrót do forum filmu Lęk pierwotny

Narodziny gwiazdy.

ocenił(a) film na 8

Gdzieś przeczytałem że mało brakowało aby ten film w ogóle nie powstał. Reżyser miał problem
że znalezieniem odtwórcy roli Aaron'a Stampler'a, dopóki na casting nie przyszedł Edward Norton.
Jeśli ktoś nie rozumie za co Amerykańska Akademia Filmowa przyznaje nominacje do Oscar'ów
niech zobaczy jak ten aktor ,,kradnie" obraz. ,,Lęk pierwotny'' to jednak nie tylko koncert - wówczas -
wschodzącej gwiazdy. To także udana próba pokazania na ekranie jednego z najbardziej
zagadkowych schorzeń psychicznych ,, rozpad osobowości''.

użytkownik usunięty
a1ien_1385

to prawda świetnie zagrał, jego kreacja robi wrażenie

ocenił(a) film na 8

Norton był genialny, ale z perspektywy czasu zastanawiam się jak by wypadł Di Caprio albo Damon.

użytkownik usunięty
a1ien_1385

ten ostatni nie za bardzo, ostatnio widzialam z nim Elizjum, naprawde dobre scfi, ale jego gra akurat zostawia wiele do życzenia

Bo Damon to żaden aktor...

użytkownik usunięty
johanlarson

no w sumie..

ocenił(a) film na 8

Obejrzyj zatem Utalentowany Pan Ripley z Damonem

użytkownik usunięty
armarange

widzialam

ocenił(a) film na 8

I nadal twierdzisz że to żadne aktor? No cóż. Ok

użytkownik usunięty
armarange

jedyne co napisałam to, to że jego gra w filmie Elizjum zostawia wiele do życzenia. Nic poza tym.

ocenił(a) film na 8


johanlarson w odpowiedzi na post: My___SecreT___EmkA | 4 wrz 2013 8:10
Bo Damon to żaden aktor...
odpowiedz
My___SecreT___EmkA
My___SecreT___EmkA w odpowiedzi na post: johanlarson | 4 wrz 2013 9:31
no w sumie..
xxx

Może źle interpretuję ale chyba się zgodziłaś z opinią że to żaden aktor.

użytkownik usunięty
armarange

nie zaprzeczyłam, ani się nie zgodziłam. Chcesz się spierać to od tej pory rób to sam ze sobą, bo ode mnie odpowiedzi nie otrzymasz.

ocenił(a) film na 8

Reakcja typowa dla filmweb, od razu postawa oblężonej twierdzy. Gdzież ja sie spieram, wyluzuj, dopytuję kulturalnie bo widocznie nie dość jasno się wypowiedziałaś. Przepraszam że w ogóle zapytałem chyba uznam że to forum to tylko dla kretynów i urażonych panienek jest ..... ps. "no w sumie" można odczytać jako zgodę, pisz precyzyjnie następnym razem a nie wymagaj od innych by siedzieli w twojej głowie i znali intencje

bez odbioru

ocenił(a) film na 8

" Może źle interpretuję ale chyba się zgodziłaś z opinią że to żaden aktor."

To jest spieranie się ???? A może kulturalna wypowiedź bez żadnego hejtu itd. ?
Czyżbym miał do czynienia z pokoleniem nowej matury nie czytającym ze zrozumieniem ? - teraz dopiero TA wypowiedź mogłaby się zbliżyć do poziomu wykłócającego się filmwe/bowego trolla a nie wcześniejsze.

Jeszcze raz przepraszam

ocenił(a) film na 8
a1ien_1385

Di Caprio byłby równie świetny. Grał już zresztą role pogmatwanych chłopaków wcześniej

ocenił(a) film na 8
armarange

Tak, tyle że Gilbert Grape był postacią trochę innego kalibru. Aaron był skryty i mizantropijny. Z kolei od Gilbert'a aż biła ekspresja. Chociaż Di Caprio w takiej roli też pewnie by wypadł ciekawie. Niestety, rzadko grywa czarne charaktery.

ocenił(a) film na 8
a1ien_1385

No może rzadko ostatnio grał u Tarantino czarny charakter i wyszło świetnie. Dla mnie Di Caprio i Norton to ten sam kaliber tyle że Di Caprio miał chyba lepsze filmy i wiecej ciekawych ról. Z Nortonem to jeszcze Więzień nienawiści jest bardzo ciekawy też aktorsko

ocenił(a) film na 8
armarange

Właśnie, Di Caprio więcej by się przydało takich czarnych charakterów. Ze swoją aparycją dał by radę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones