PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118661}

Lady Snowblood 2

Shura-yuki-hime: Urami Renga
5,9 358
ocen
5,9 10 1 358
Lady Snowblood 2
powrót do forum filmu Lady Snowblood 2

słabsze od jedynki

ocenił(a) film na 8

wciąż dobrze się ogląda, ale to już nie to samo. jest nawet kilka mocniejszych akcji, ale uleciał klimat wraz z tym jak Yuki przeistoczyła się w bojowniczkę o wolność i obrończynię uciśnionych. nie do końca pasuje mi taka koncepcja, choć finał potrafi wiele zrekompensować. mimo wszystko, jeżeli przypadła ci do gustu pierwsza część to na drugiej się nie zawiedziesz.

Caligula

Zgadzam się w 99%.
Wyjatkiem jest to, ze uważam, ze po obejrzeniu pierwszej czesci mozna się mocno zawieść.
Szkoda po prostu, ze nie jest to juz historia zemsty tylko taki "damski Sanjuro". Yuki wplątana zostaje w historię, z którą nie łączy jej praktycznie nic osobistego, więc i nas nie intryguje już tak bardzo jej osoba. Sceny walk nie są takie widowiskowe, jest duzo mniej krwi.
Fakt faktem, zakończenie jest świetne, zwlaszcza w takiej scenerii. No i oczywiscie Meiko Kaji... :)

ocenił(a) film na 7
core

+ciekawe ujęcia, najazdy kamery

ocenił(a) film na 3
Caligula

Zgodzę się z tym, że jest to część słabsza od jedynki, natomiast nie zgodzę się z tym, że się mimo wszystko dobrze ją ogląda. Nieciekawy seans praktycznie od początku do samego końca, słabe walki, zero emocji, zero klimatu. Zakończenie w miarę niezłe w porównaniu do tego co ją poprzedzało, i oczywistym plusem jest jeszcze Meiko Kaji w głównej roli. Nie polecam.

ocenił(a) film na 6
Kung_Fu_Master

Również odniosłem wrażenie, że Yuki w tym filmie jest dodana na siłę i równie dobrze mogła by to być Asuka, Miko czy jakakolwiek inna asian asassinka :) Nie zmienia to faktu, że to moje klimaty i ochoczo obejrzałem.
6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones