PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99401}

Las w ogniu

Inferno
4,1 95
ocen
4,1 10 1 95
Las w ogniu
powrót do forum filmu Las w ogniu

Wczoraj widzialem to cudo na TVN. Mimo poznej godziny (okolo 1 w nocy) film zdolal skupic moja uwage na dluzszy czas, a nawet wytrzymalem do zakonczenia. Pierwsza rzecz jaka rzucila mi sie w oczy to ograniczenie wiekowe - 18 lat. Jak na moje jest to przesada. Nastoletni widz jest moim zdaniem za mlody na tego typu filmy (ograniczenie powinno zaczynac sie od 21) zwlaszcza ze ilosc przemocy ukazanej w filmie jest ogromna. Kolejnym zaskoczenie bylo obsadzenie w roli burmistrza aktora Dean'a Stockwella - postac charakterytyczna, praktycznie ciagnaca caly film na swoich barkach. Znamy go chocby z takich rol jak "Co to ma znaczyc?" czy "Mruze oczy bo mnie slepi". Zdziwilo mnie natomiast znikome zainteresowanie rezysera tym aktorem przez co rzadko (za rzadko) widzimy go na ekranie. Linia fabularna jest strasznie zawila wiec do konca filmu tak naprawde nie wiadomo co sie dzieje:) Zaskakuja takze zapierajace dech w piersiach popisy kaskaderskie oraz wspaniale zrobione efekty specjalne. Jedynym minusem byla pora w jakiej TVN wyswietla te filmy. Na moje mozna by bylo o te pare godzin przesunac Kube Wojewodzkiego we wtorki i puszczac tego typu filmy czesciej. Zaloze sie ze pare "perelek" TVN jeszcze ma w zanadrzu.Czekam...

P.S. Pozdro Aga:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones