PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662000}

Las

El Bosc
5,3 204
oceny
5,3 10 1 204
Las
powrót do forum filmu Las

Właśnie obejrzałam ten film i z wyjątkiem pierwszego zdania cała reszta jest nieprawdziwa.Akcja rzeczywiście rozgrywa się w czasie hiszpańskiej wojny domowej w 1936 roku. Młode małżeństwo z małym dzieckiem mieszka na wsi na farmie rolnej będącej od wielu pokoleń w rękach tej samej rodziny ,której ostatnim właścicielem jest mąż kobiety.Wiedzą oni,ze farma skrywa wielką tajemnicę bowiem na jej polu ,pośród drzew ukryty jest portal do innego świata ,który otwiera się tylko dwa razy do roku a ci którzy kiedyś odważyli się wejść do niego nigdy nie wrócili.Jednak czas wojny domowej i wynikającym z tego zagrożeniu życia męża sprawił,ze wszedł on do portalu zostawiając żonę i dziecko. Czy portal rzeczywiście okaże się tak niebezpieczny jak mówiono? Jakie skrywa tajemnice?
Moja ocena słaby-sam pomysł całkiem niezły ale całkowicie zmarnowany potencjał

ocenił(a) film na 6
enera

Opis uczciwy , przydałoby się ostrzeżenie o spoilerze , choć patrząc na małą jak do tej pory ilość oceniających , filmowi to nie zaszkodzi ... Pomysł ciekawy , choć spodziewałem się większego udziału fantasy , albo hiszpańskiej wojny domowej - do wyboru ... Ale jak się dostosować do w sumie spokojnej akcji , da się obejrzeć .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones