PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693065}
6,0 9 512
ocen
6,0 10 1 9512
Last Shift
powrót do forum filmu Last Shift

Last Shift w mojej ocenie naprawdę można uznać za perełkę. Pomimo tego, że całość ciężaru akcji spoczywa na głównej bohaterce, to w mojej ocenie aktorka podołała temu zadaniu. Klaustrofobiczna atmosfera opuszczonego posterunku, stopniowy rozwój akcji, dobrze powiązana ze sobą historia i zaskakujące zaskoczenie naprawdę dopełniają całości. Muzyka też robi swoje. Mimo, że jako fanka horrorów widziałam ich setki to było tu naprawdę kilka mocnych momentów, które mnie zaskoczyły/przestraszyły. Z czystym sumieniem polecam. Na tle ostatniego wysypów amerykańskich horrorów i miałkim scenariuszu, ale za to przerysowanych efektów, Last Shift wyróżnia się bardzo pozytywnie.

ocenił(a) film na 8
etincelle

W mojej opinii jest to najstraszniejszy horror XXI wieku! Klimat, muzyka, efekty -> niesamowite!!!! Naprawdę można się bać na tym filmie, jak się stworzy odpowiednie warunki ku temu -> samemu w nocy ze słuchawkami w uszach!!!!! Wchodzi na zmysły że szok!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones