PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693065}
6,0 9 494
oceny
6,0 10 1 9494
Last Shift
powrót do forum filmu Last Shift

Początek dość ciekawy, intrygujący - cała reszta to jak dla mnie bieganina, stuko strachy. Klimat dość ciekawy jednak czegoś brak

ocenił(a) film na 5
harnas707

Jestem podobnego zdania.

ocenił(a) film na 3
DemiaN

Ja też, do tego zakończenie słabe.

użytkownik usunięty
harnas707

Wydaje mi się, że nie brak, a nadmiar kiczowatych scen z wyskakującymi pyskami. Klimat świetny, ale...no właśnie, przesadzili z tanimi chwytami.

ocenił(a) film na 7

Hej, wasze oceny mocno zaniżają ten film - nie jest wybitny ale nie zasługuje też na oceny 3-4 !
Jednocześnie wystawiacie 10 i 8 filmom typu WIJ [dobry ale bez przesady] Predator 2 [ocena 10? jako arcydzieło?!], czy MAŁA SYRENKA 2 [10 jako arcydzieło????!!!]

Śmiech na sali ;P

użytkownik usunięty
arturro_1987

Gdzie u mnie masz Predatora 2 na 10??? I jeszcze jakąś małą syrenkę? Może fiata?

ocenił(a) film na 7

Nie u Ciebie Radzikus tylko u DemiaNa i Asteria którzy podzelali Twój głos ;)

użytkownik usunięty
arturro_1987

No to czemu piszesz do mnie? Już myślałem, że naprawdę dałem Predatorowi 2 dychę. Poza tym usiłujesz przymusić innych, żeby dali wyższą ocenę filmowi, który się Tobie podoba, wyśmiewając czyjeś oceny. Ja nawet nie wchodzę na Twój profil, bo nie interesuje mnie jakie filmy lubisz, a jakich nie. O gustach, jak najbardziej się dyskutuje, ale nie walczy się z gustami innych, bo to tylko wzbudza niechęć i awersję do Ciebie. Niech sobie ktoś daje 10 dla Kac Wawa, mnie to nie interesuje, jego sprawa. A Last Shift byłby fajniejszy bez tych jump scenek, dlatego taka jest moja ocena. Pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones