PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38502}
7,4 1 718
ocen
7,4 10 1 1718
Le Mans
powrót do forum filmu Le Mans

niestety :(

ocenił(a) film na 8

aż się boję wypowiadać te słowa, ponieważ pierwszy raz w życiu krytykuję cokolwiek, co ma związek ze stevem mcqueenem, ale...
film na pewno przedstawia realia wyścigów, w końcu mój wspaniały steve się troszkę na tym znał, ale dla takiego "wyścigowego" laika jak ja niektóre sceny były najzwyklej w świecie, nużące, choć z perspektywy czasu te niemal dwie godziny minęły mi dość szybko :)
poza tym "le mans" posiada, nazwę to - manierę europejską, która niestety drażni. pół biedy, że nikt nie sili się tu na artyzm. tego najprawdopodobniej nie dałoby się już tak łatwo przełknąć.

generalnie rzecz ujmując film raczej dla fanów albo wyścigów, albo steve'a mcqueena.

acha, byłabym zapomniała o największej wadzie. niby mamy tutaj problem głównego bohatera, związany z wypadkiem w poprzednich zawodach, ale nie jest on dobrze obmyślany scenariuszowo. z jednej strony starano się pokazać konflikt z "głębszej" perspektywy, ale z drugiej strony nawał zdjęć związanych z samym sportem, zagłuszał całą sprawę.

papa

ale i tak steve był magnificent

ocenił(a) film na 7
ajrisz

to chociaż pisałabyś go z wielkiej litery... może wyjdzie na to że sie czepiam ale jednak imię i nazwisko to zawsze imię i nazwisko, szczególnie jeśli faktycznie tak go uwielbiasz, z resztą podobnie jak ja

ajrisz

Również jestem fanem Steve MqQueen`a, i zgadzam się z kolegą Ajriszem (mam identyczne odczucia co do tego dzieła), film trochę mnie znudził, ale fanom sportu samochodowego z pewnością przypadnie do gustu. Dla fanów Steve`a ,i nie tylko polecam, film "Łowca" (The Hunter) - jeden z ostatnich filmów mistrza Steve`a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones