PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120960}
5,3 16
ocen
5,3 10 1 16
Le moine
powrót do forum filmu Le moine

widział to kto?

użytkownik usunięty

Scenariusz rewelacyjny Jean Pierre Carriere, Williamson i Nero,chętnie bym to obejrzał,jak ktoś będzie miał jakieś info o tym filmie to proszę pisać...

no właśnie, same wielkie nazwiska przy produkcji a tylko 3 osoby miały okazje go ocenić... o co chodzi ?!

ocenił(a) film na 6
yafuri

Przed chwilą ściągnąłem, nie mam pojęcia jeszcze, czy są jakieś napisy do tego. Jeśli tak, jutro obejrzę :) btw. pierwowzór literacki to świetna rozrywka, polecam.

Beermeister

Czy znalazły się napisy? :) Wierny książce?

ocenił(a) film na 6
ewusekr

Napisów nie ma. Udało mi się zdobyć dwie wersje, jedna z angielską ścieżką dialogową, druga we włoskim dubbingu. Po pobieżnym porównaniu okazało się, że obie są pocięte - w angielskiej brakowało początkowej sceny która jest we włoskiej, a we włoskiej nie było np. ostatniej, która nadawała całemu filmowi szczególnego znaczenia. Na ile pamiętam książkę - potraktowana bardzo "po łebkach" ;)

Beermeister

Nie będę więc zawracała sobie głowy znalezieniem go. :)
A co do książki - trafiłeś na nią przypadkiem czy też lubisz lektury w gotyckim klimacie?

ocenił(a) film na 6
ewusekr

Była lekturą na zajęciach z literatury brytyjskiej ;]

Beermeister

Proszę o wiadomość gdzie można namierzyć ten film. Chetnie obejrzę go z angielskimi napisami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones