PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36307}

Legalna blondynka 2

Legally Blonde 2: Red, White & Blonde
5,7 66 873
oceny
5,7 10 1 66873
Legalna blondynka 2
powrót do forum filmu Legalna blondynka 2

O ile 1-nkę

ocenił(a) film na 1

można było obejrzeć to 2-ka totalny syf i nieporozuminie.

ocenił(a) film na 3
Bodzio_4

Jak dla mnie pierwsza cześć Blondi pozytywnie przerosła moje oczekiwania, natomiast na Legalnej blondynce 2 smiałam sie tylko z politowania... Sama postac sympatycznej Barbie jest dobrze dopracowana, jednak scenariusz w 2-ce pozostawia wieeeeeeele do życzenia ... raczej żenujące.

Bodzio_4

Zgadzam się, obejrzałam właśnie pierwszy raz i zdecydowanie wolę pierwszą część. Kontynuacja jest nie poważna aż żenująca, w jedynce wszystko było z większym sensem a w dwójce stado idiotycznych różowych landrynek opanowało poważne instytucje i wygrało wypuszczenie wszystkich zwierząt na wolność, normalnie science fiction. 2/10 tylko za Reese.

ocenił(a) film na 1
Bodzio_4

zdecydowanie 1-dynka - i czesc i ocena ;D

ocenił(a) film na 3
Bodzio_4

zgadzam sie, 1 byla zabawna,. a 2 byla nudna i żałosna.

ocenił(a) film na 3
Bodzio_4

jedynka jest wspaniała, bo opowiadała o dążeniu do celu, ale dwójka została tak przesłodzona tym całym różem że rzygałam tęczą...

Bodzio_4

Zgadzam się, jedynka była naiwna, ale inspirująca, za to dwójka to jakaś porażka. Brakuje jeszcze trzeciej części, w której Elle zostaje prezydentem i każe zmienić flagę Stanów na różową. Fuj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones