PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36307}

Legalna blondynka 2

Legally Blonde 2: Red, White & Blonde
5,7 66 873
oceny
5,7 10 1 66873
Legalna blondynka 2
powrót do forum filmu Legalna blondynka 2

Jestem w trakcie oglądanie tego czegoś, dokładnie to w 50 tej minucie i musze powiedzieć, że tak dennej komedii chyba jeszcze nie oglądałem. Wszystko w tym filmie jest żenujące, począwszy od fabuły na grze aktorskiej kończąc. Momentami MNIE było wstyd, że ktoś coś takiego nakręcił :/ a szczytem żenady był motym u fryzjera gdzie blondynka i jakaś sędzina zaczęły... hmm jakby to nazwać, były z jakiegoś bractwa i zaczęły mówić wierszyk, klaskać itp, generalnie padaka. W ogóle co to za fabuła :| babka szuka matki swojego psa ? No ludzie jakieś granice chyba są, ale żeby film sprowadzał się do tego i główny wątek dąży po to, aby matka psa była na weselu to ja dziękuję, chciałbym widzieć do kogo ten film jest skierowany, bo nie potrafię sobie wyobrazić osoby zadowolonej z tego filmu, która by się śmiała (w końcu to komedia). Ten film to jeden wielki żart, wiele kiczowatych filmów już obejżałem, głównie B klasowe horrory i inni czasem dawali im opinie, że nie mogli ich obejrzeć do końca, mnie to się nie zdarzyło, chyba po raz pierwszy w życiu oglądając ten film chciałem go i go wyłączyłem, bo na raz nie zniósł bym takiej dawki gó*na, a mam tak, że zawsze filmy musze obejrzeć do końca, także życzcie mi powodzenia bo musze obejrzeć jeszcze 40 minut ;| ciao

kiniek_2

Już tak kłamać nie trzeba. Może nie lubsz aktorki, ani czegoś tam. Ale nikt napewno nie powiedzałby tak o tym filmie. Mianowicie chodiz o dennośąć.

ocenił(a) film na 1
Promiscuous_Girl

Że niby nikt nie powiedziałby tak o tym filmie ? (lol), z tego co widzę to więcej niż połowa osób wyraża się o tym filmie bardzo negatywnie, najlepsze przykłady tylko z tej strony: beznadziejny, Żałosne, Szkoda gadać, Fatalny, Najgłupsze filmy jakie widziałem: 1. LEGALNA BLONDYNKA 2, debilny, Ścierwo, Koszmar, no rzeczywiście nikt nie mówi że to dno, wyrażają to innymi słowami o podobnym znaczeniu, faktu nie zmienia że film jest na prawdę do bani i ciężko go na trzeźwo oglądać a i po pijaku tak czy siak rzygać się chce. Prawdę mówiąc to od tamtego czasu gdy pisałem pierwszego posta czyli 31 sierpnia nie obejżałem go do końca, zostało mi z 20 minut, już nie mogłem, może kiedys jednak dokończę to dzieło i uznam, że się myliłem i zaliczę je do kanonu najlepszych filmów wszech czasów ^-^

kiniek_2

Film był cudny a dowód na to: 7,02/10 ocena na 1033 głosy. czyli rzesza osób uważa film za dobry, bo 7 = dobry.

ocenił(a) film na 1
Promiscuous_Girl

No właśnie tylko ta ocena cos mi nie pasuje, nie wiem jak to możliwe, ze przy tylu negatywnych odpowiedziach ocena jest nadal bardzo wysoka, ale to chyba dowód, że jest sporo nastolatek którym się to coś spodobało, ale dlaczego? Oto jest pytanie, czy jest już tak źle, że film z tak denną fabułą i marnym aktorstwem może się podobać, 7,02 chyba mówi samo za siebie :/

kiniek_2

Negatywnych wypowiedziach była rzesza pozytywnych też. Wielu osobom ten film się podobał.

ocenił(a) film na 1
Promiscuous_Girl

No tak masz racje, tyle że tak jak mówie, 99% z tych osób którym się film podobał to pewnie dziewczyny w wieku do 16 lat a one chyba odbierają rzeczywistość trochę inaczej. To, że np. była masa ludzi którym się podobało disco polo nie świadczy o tym że była to dobra muzyka, albo to że dużo ludzi je fast foody też wcale nie świadczy o tym że to zdrowe jedzienie więc w tym przypadku 7 nie= dobra, bo znaczyłoby że każy film jest co najmniej dobry bo o gorszą fabułę naprawdę ciężko.

kiniek_2

Mnie się fabuła podobała "Głupia blondyneczka, ktra dostała się na prawniczkę i broni zwietzęta :)

ocenił(a) film na 1
Promiscuous_Girl

Wow, no faktycznie fabułą która może się podobać :) nie ma co. I wreszcie mogę się z Tobą zgodzić bo napisałaś, że fabuła ci się podoba, bo skoro tak sądzisz to tak jest, ale wierz mi ta fabuła nie jest dobra, to dno i kicz ale który może się np Tobie spodobać, co dalej nie zmienia faktu że film jest tandetą :)

użytkownik usunięty
kiniek_2

Już o tym filmie się wypowiadałam w innym temacie, więc nie będę się powtarzać, ale jest naprawdę beznadziejny! Napewno jest 100 razy gorszy od pierwszej części. Daję 2, ale tylko za to, że jest miły dla oka.

jek film jest miły dla oka to zasługuje na lepszą ocenę.

użytkownik usunięty
dengr

No, moze dla Ciebie. Ładny, ale pusty.

ocenił(a) film na 3

KINIEK popieram Cie w 101%; film jest o niczym; fabuła- denna też chciałem wyłączyć ale sie zaparłem i doklądnołem do końca do jakże spodziewangeo końca....

ocenił(a) film na 10
Kris006

Film jak Film! Może Rewelacyjny nie jest ale "ścierwem" na pewno nie! I wcale nie jest o niczym... Wręcz przeciwnie.

ocenił(a) film na 1
kiniek_2

popieram w 100%!!!!!!! Gorszego dna chyba jeszcze nie oglądałam!!! Mimo że jestem już "starszą" ale jeszcze nastolatką to uważam że film jest godny pożałowania i wstyd mi za moje rówieśniczki które dały mu wysokie oceny...

ocenił(a) film na 3
motorolka_15

Film jest żałosny opowiadający o żałosnej "tematyce", 3/10.

ocenił(a) film na 1
kiniek_2

popieram sam dalem 2/10 - takie glupoty ja nie moge, w parlamencie (czy innej tam izbie) mowa o szminkach, wlosach i innych pierdolach (czego ja nie trawie) a senatorow do podpisow przekonuje sie jakimis tancami (nie wiem nawet jak to nazwac) w srodku tej calej izby... gra aktorska tez denna nie wiem co tam robila Witherspoon ktora nawet po dobrej grze w Szkole uwodzenia zagrala w takim gownie... 2/10 tylko za to ze mozna sie posmiac z tych prymitywow (za to 2/10 dostaly te wszystkie American Pie...) jednym slowem - gniot

ocenił(a) film na 2
kiniek_2

Też uważam,że film jest fatalny !!!!! Obejrzałam do końca z wielkim żalem. Nudny jest bardzoooo ! NIE POLECAM :O

kiniek_2

Zgadza się, ten film to pieprzone nieporozumienie. Jeżeli chcesz zobaczyć coś równie dennego i tragicznego to polecam film Króliczek, który reprezentuje ten sam poziom.

użytkownik usunięty
kiniek_2

Zgadzam sie! Ten film jest straszny. Bronic jeszcze zdania o tym filmie? Paranoja! Widzialam 1 czesc i powiem szczerze, ze dotrwalam do 15 minuty, w tym filmie (chyba jestem masochistaka, ze zaczelam go ogladac, znajac zdanie po pierwszej czesci) dotrwalam do 30 minuty.. To nawet nie jest komedia. TO jedno wielkie nieporozumienie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones