PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31091}

Legalna blondynka

Legally Blonde
6,1 208 728
ocen
6,1 10 1 208728
5,9 19
ocen krytyków
Legalna blondynka
powrót do forum filmu Legalna blondynka

Na poczatku napisze, ze kazdy moze miec swoja opinie i gusta. Ja o gustach nie dyskutuje ja opisuje po prostu film.

Film ogladalem jakos tak 2 lata temu, i co ciekawe zapadl mi w pamiec. Ale dlaczego? Bo takiej durnoty promujacej tzw."amerykanski sen" to ja jeszcze nie widzialem. Przewidywalna fabule lub jej totalny brak moge jeszcze zniesc (przykladem moze byc step up, ktory jak na moje jest tylko dlugim teledyskiem przerywanym jakas zbedna fabula, ale ratuje go taniec (przynajmniej tak mowia ludzie ktorzy sie na tym znaja, ja nawet go nie widzialem :D)) ale film promujacy takie idiotyczne postawy jak pojscie na studia z powodu przystojniaka(!) to juz przesada. Najgorsze jest to ze chmara ludzi uwierzy w bzdure, ze "chciec to miec" i to ze dostaje sie wszystko bez zadnego wysilku. Poza tym film zawiera najglupszy final ze wszystkich dotychczasowych. Gra aktorska to tu nie istnieje...

Ogolnie jestem przeciwny dawaniu ocen 1/10, ale w tym filmie nie ma doslownie nic co by go ratowalo. Film tak wali durnota ze trzeba siebie zmuszac aby wytrzymac do konca. Powinni go puszczac w szkole filmowej jako przyklad jak nie powinna wygladac komedia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones