PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439908}
5,9 304 076
ocen
5,9 10 1 304076
4,8 20
ocen krytyków
Lejdis
powrót do forum filmu Lejdis

To jest komedia?

ocenił(a) film na 3

A w którym miejscu była śmieszna?

szajba07

Właśnie oglądam i też się nad tym zastanawiam.

cameron_baum

Może ktoś mi rozjaśni umysł?

ocenił(a) film na 7
cameron_baum

co wy, nie wiecie? Prostych ludzi cieszą proste rzeczy. Jak słowa kur**, ja pierd*** ładnie w zdanie wplecione. Oj macie chyba na bakier z najnowszymi kabaretami :-p.
Mi się podobał. Nie wynudziłem się a nawet odprężyłem przy oglądaniu.

ocenił(a) film na 3
cameron_baum

Też właśnie oglądam i już nawet oceniłem. Bardzo taki sobie.

ocenił(a) film na 1
szajba07

Taki sobie? Dla mnie to gówno nie z tej ziemi, z czystym sercem dałem 1/10.

Alex303

Nie wiem czy mam odwagę zeby napisać ze to g...., ale doprawdy, jeśli to komedia dzisiejszych czasów to albo czasy do d... albo polska komedia jest na dnie. Stek bezsensownych przekleństw, właściwie wszystko jest prymitywne, proste i głupie. Nie znajduję w nic śmiesznego wręcz powiem film mnie obraża. Nie będę powtarzać już tu komentujących, że obsada do znudzenia ta sama...

ocenił(a) film na 1
Aleksandra45_1

Otóż - nic dodać, nic ująć. Cieszy mnie, że nie wszystko kobiety są tak głupie i się podniecają tą wyjątkowo żałosną produkcją...

szajba07

To po prostu polski film ;) we wszystkich polskich filmach ostatnio grają ci sami aktorzy : Szyc,Karolak,Adamczyk...
Za dużo ich jest , dlatego są nudni i irytujący.

Oluchna_92

Te same mordy, w kółko tylko wyklinają prymitywy, i ta żałosna Dereszowska, nędzna aktoreczka, pojęcia nie mająca jak grać.

ocenił(a) film na 2
szajba07

To nie jest komedia, tylko dramat. Dramat artystów scen polskich.

ocenił(a) film na 3
bunttogrunt

Świetnie ujęte.

bunttogrunt

Dramat dramat... iście tragedia to jest... :-/

bunttogrunt

Brakuje mi filmów z Kondratem, młodym Szturem i Gajosem.

cameron_baum

Tak tak, jeszcze muzyki Led Zeppelin, Deep Purple, Pink Floyd, Iron Maiden i takie tam, w dzisiejszych czasach to sama gówniana muzyka i same gówniane polskie komedie. Najlepiej siąść i oglądać setny raz Lot nad kukułczym gniazdem i onanizować się swoją wyjątkowością =D Lot jest oczywiście znakomity, ale wieczna mizantropia niektórych Polaków to dramat. Polski film z Szycem i Karolakiem to dla większości od razu gniot i zasługuje na 1/10.

Nie mówię, że Lejdis to jakaś wyjątkowa komedia ze wspaniałym i wyrafinowanym żartem, ale gnoić go od góry do dołu i z zadartym noskiem pytać "czy coś tu jest śmiesznego" wydaje mi się dziwne. Ale luzik, za małolata tak się grymasi nosem, z wiekiem człowiek rozumie że lżejsze filmy/książki/muzyka/rozmyślania też się przydają w życiu od czasu do czasu :)

ocenił(a) film na 3
arghim

Nie mówię z zadartym nosem i nie gnoję go z góry, bez obejrzenia z powodu obsady. Obejrzałem, strawiłem i oceniłem. Szczerze - ani razu się nie zaśmiałem, a jest to niby komedia, dlatego zdecydowałem się założyć ten wątek. A tak jak wcześniej napisałeś nie onanizuję się przy dobrych filmach, które obejrzałem już wcześniej, a lekkie komedie też lubię i niekoniecznie zagraniczne. Takie filmy jak Killer, Chłopaki nie płaczą, czy Testosteron podobały mi się, czego nie mogę powiedzieć o Lejdis.

szajba07

Komedia nie musi być śmieszna. Poza tym to film dla kobiet - nie musi bawić facetów ;)
Rozrywka z tych lekkich i nie krępujących, więc nie ma o co kopii kruszyć.

szajba07

jak sie nie ma poczucia humoru tylko wiecznie wyszukuje się czegoś złego to tak już jest (:

ocenił(a) film na 2
elciasek4

Że co? Więcej humoru było w "Czyż nie dobija się koni?" mimo, że sam film do śmiechu nie był...

ocenił(a) film na 3
elciasek4

Gdzie tam szukać humoru? Chyba, że jest to komedia dla "wyższych sfer", z których się może nie wywodzę...

szajba07

Ten film to gówno. Nie słuchaj się plebsu.

cameron_baum

nawet nie skomentuje.

ocenił(a) film na 4
elciasek4

Za późno, właśnie to zrobiłeś xD

elciasek4

No właśnie ludzie z poczuciem humoru będą z żałością patrzeć na ten film śmiać się będą tylko prostaki i niedorozwinięte dzieci. Podkreślam niedorozwinięte, bo nie każde dziecko jest głupie. Jeśli cię to śmieszy, to współczuję.

ocenił(a) film na 8
Igraszka

Ty chyba jestes niedorozwinieta dziewczyno skoro sie nie smialas a wiesz czego Ci brakuje ?? wlasnie poczucia humoru. Ogladalam wczoraj po raz trzeci ten film i dla mnie bomba ,oczywiscie jak na polską komedie. Caly film jest zabawny , a te komentarze powyzej takie negatywne bo nie macie poczucia humoru , ludzie jestescie drętwi. A teraz mozecie obrazac mnie i pisac jaka to jestem pusta itd bo prawda w oczy kole. PS. Dereszowska żałosna , nie umiejąca grać??? hm odniosłam inne wrażenie

ocenił(a) film na 1
marta24_filmaniak

Igraszka ma racje, a Ty wal sie na cyce

manager1987

Popieram cię i Igraszke kolego.

ocenił(a) film na 8
manager1987

a Ty na swoją brzydką morde prostaku

marta24_filmaniak

Do garów a ocenę filmów zostaw ludziom o nieco wyższych ilorazach inteligencji.

ocenił(a) film na 8
BubaSPZ

raczej chodzi tu o poczucie humoru a nie o inteligencje tępa strzało

marta24_filmaniak

Śmianie się z wulgaryzmów raczej świadczy o inteligencji :)

marta24_filmaniak

To powiedz co było tam takiego zabawnego? Ja widziałem tam tylko i słyszałem ciągłe przekleństwa, wulgarne, prostackie poczucie humoru. Ciągłe irytujace gadanie o seksie. Przedstawienie polek jak dziwkarskch karierowiczek. Czy to to było takie zabawne dla Ciebie? Naprawdę? Dadajmy do tego jeszcze marne aktorstwo aktorzyny z łapanki pokroju Dereszowskiej i Rozdzki czy jak jej tam było? I oto piękna komedia dla kobiet. Gratulacje skoro was drogie panie "bawi" taki film.

cameron_baum

bo nie bierzemy tych żartów do siebie? to jest film, a my mamy dystans do siebie ;] może w tym tkwi problem. ;]

ocenił(a) film na 3
marta24_filmaniak

Jak już wcześniej wspomniałem bawi mnie różny typ humoru (może wydać wam się to dziwne, ale po choćby takim "prostackim" Epic Movie miałem sporą bekę), ale Lejdis musiało być wybitnie słabe pod tym względem, skoro ani razu się nie zaśmiałem. Inne polskie komedie, jak np. Chłopaki nie płaczą, czy Testosteron (o czym też już wcześniej wspomniałem) bardzo mnie rozśmieszyły, więc problem nie tkwi chyba w moim humorze. Hę?

szajba07

no nie wiem, mnie testosteron nie bawił jakoś ;]

ocenił(a) film na 1
szajba07

problem tkwi w filmie bo jest po prostu beznadziejny

marta24_filmaniak

dokładnie, nie przejmuj się :) niestety większosc ludzi w Polsce nie ma za grosz klasy i wyczucia ;) pozdrowionka

ocenił(a) film na 1
elciasek4

właśnie zachwycając się taką filmową miernotą, można spostrzec ile to masz w sobie klasy ;-)

_Larysa

niewiarygodne, ludzie którzy wysoko oceniają tego gniota mówią o klasie i wyczuciu :)

ocenił(a) film na 1
ZycieCarlita

takie życie ;-P
życie Carlita haha

ocenił(a) film na 1
marta24_filmaniak

Pusta pewnie też jesteś, ale przede wszystkim niewyobrażalnie tępa. Niziny społeczne, prostactwo - to widać na kilometr.

Igraszka

niedorozwój to jesteś Ty skoro mnie obrażasz ;) powodzenia w życiu.

elciasek4

Posiadam poczucie humoru, jednak bardziej wymagające niż w tym filmie - myślę, że tu jest pies pogrzebany. :)
Radzę obejrzeć coś wyższych lotów - np serial "Sex w wielkim mieście", z którego w tym filmie kalkowano na wszelkie sposoby (niestety nieudolnie) - to jest wyśmienite, babskie kino, a nie taki gniot jak "Lejdis". :)

aariciaa

kwestia gustu, mnie sex w wielkim miescie sie nie podobal, za duzo seksu.

elciasek4

"Pipa pipa" jest śmieszniejsze? Czy opowiadanie dzieciom o genitaliach? A może idiotka, która zamiast docenić, że facet ma fajniejsze hobby niż upijanie się z kolegami w barze nabija się z niego?

aariciaa

boziu,to polski film.. ;]

elciasek4

Polski nie musi oznaczać od razu szajsu - mamy trochę zacnych komedii. :)

aariciaa

ktore np? :P

ocenił(a) film na 2
szajba07

w zamyśle zapewne teksty miały być śmieszne i nieszablonowe, wyszło niestety tandetnie i nietaktownie, bardzo.

ocenił(a) film na 4
szajba07

Koleżanka kiedyś była na tym w kinie i tak sobie zachwalała więc go ściągnęłam pamiętam i ani razu nie wydawał mi się taki zabawny jak brzmiało to w jej ustach. ;/ totalne dno

ocenił(a) film na 1
TrefnaPanna

Widać koleżanka jest tępawa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones