PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739293}

Lekarstwo na życie

A Cure for Wellness
6,4 49 282
oceny
6,4 10 1 49282
5,7 11
ocen krytyków
Lekarstwo na życie
powrót do forum filmu Lekarstwo na życie

Trailer obiecuje nam drugi Shutter Island a okazuje się nie trzymającym się kupy kawałek... tejże kupy :P Pierwsze 20 minut filmu napawa nas jeszcze nadzieją ale potem zaczynają się dziać tak niespójne i zwyczajnie głupie rzeczy, że poczucie tajemnicy ustępuje zażenowaniu. Nie mniej jednak po połowie filmu to już zacząłem się śmiać z tego co się dzieje - jak zresztą wiele osób oglądających ten "horror" xD. Horror to jest scenariusz tego czegoś co nie powinno się nazywać w zasadzie filmem fabularnym - bo do tego potrzebna jest jakaś fabuła :P

Podsumowując - jakbym nie był na tym za darmo to by było mi smutno a tak... no cóż - nie idzicie na to i tyle :P

ocenił(a) film na 7
cpt1molo

Skoro nie wyszedles i wytrzymałe 2,5 godziny znaczy, że warto.

ocenił(a) film na 7
nieodwracalne

Haha dokładnie!

ocenił(a) film na 2
nieodwracalne

nie no czas to ja mam :P bo była dobra komedia pod koniec ;) po prostu nie warto za to bulić 29 złotych :P

cpt1molo

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

ocenił(a) film na 3
nieodwracalne

Ja też wysiedziałem cały film do końca bo myślałem, że coś się zmieni, że może końcówka będzie jakimś szokiem, w końcu to Gore Verbinski, to chyba aż takiego chłamu by nie zrobił. Myliłem się.

ocenił(a) film na 7
abuszekemaczan1

Niezbyt satysfakcjonująca końcówka i samo zakończenie lecz już wiem dlaczego każdy z nas wysiedzial do końca - film ma doskonały klimat.

ocenił(a) film na 2
nieodwracalne

To prawda - film ma bardzo fajny klimat, który jest budowany przez mniej więcej 1/3 filmu. Dlatego tym bardziej jest zbrodnią, że to wszystko zostaje zmarnowane później przez beznadziejny scenariusz, który nie trzyma się kupy po prostu i do tego jeszcze serwuje nam banalne wyjaśnienia... :/

abuszekemaczan1

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

cpt1molo

pomijajac fabule w ktorej wazny pracownik gdzies jedzie gdzie nagle znika i nie ma z nim kontaktu ?!? PLIJS

czasami zastanawiam sie jak to jest z emozna zrobic film tak idealny jak wyspa tajemnic i tak slaby jak to cos ...

ocenił(a) film na 2
fmarshall27

Moje odczucie jest takie same - Wyspa Tajemnic jest super, a ten film to nie porozumienie.

cpt1molo

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

fmarshall27

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

cpt1molo

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones